Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatóspárna - érdemes...

Szoptatóspárna - érdemes venni? Hasznos a terhesség alatt és utána?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem nem volt... és így is még mai napig szoptatok, 9hós a fiam, nem fáj a hátam... meg kell találni a kényelemes, jó pózt és nem kell...mert pl nagynénémnek volt, neki nagyon jó volt ,és nekem is akart egyet, de végül nem lett, náluk kipróbáltam nem nem jött be..
2011. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én imádtam! Pocakosan aludni, kisbabával szoptatni egy áldás volt.
2011. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Írhattok jó sokan, h tudjak dönteni :-)
2011. márc. 25. 10:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont a héten kaptam meg a párnámat, és már most nagyon szeretem! Kényelmes vele aludni, ülni, és remélem a szoptatás is ilyen kényelmes lesz vele. Középen össze cipzározható, így majd a babámat is rá tudom fektetni. [link] erről az oldalról rendeltem, szerintem az ára is elég elfogadható. (A szövetminták, rendelés fülnél tudod megnézni, hogy milyenek vannak). Végeredményben szerintem érdemes venni. 30 Hkm
2011. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen, hét hónapos a kislányom és egyáltalán nem érzem a hiányát. Csatlakozva az előttem szólóhoz, meg kell találni egy kényelmes helyzetet, ami szopipárna nélkül is megy. Szerintem nagyon drága, annyit nem ér! Én a Brendonba vettem egy pár kispárnát 7-800 Ft-ért és arra fektetem rá, hogy stabilabban meg tudjam fogni.

[link]

2011. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, helyette az ún. anatómiai párnát használtam.
2011. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt vettem, el esem tudom mondani, milyen jó és kényelmes volt úgy aludni. Csak ajánlani tudom! Viszont szoptatásnál vagy nem jöttem rá a technikájára, de nekem kényelmesebb semmi nélkül szoptatni.
2011. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fél idős vagyok, már pár napja nagyon rosszul alszom, gondolkodom én is egy ilyen párnán, de nekem az ára kicsit magas. Egyszer találkoztam vele a corában, akkor még csak 10 hetes lehettem. Azóta sem látom, ha megtudnám nézni, fogdosni lehet vennék egyet.
2011. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagyon megkönnyítette a kismamapárna az életem már kismamaként is! Nagy hasznát vettem az alvásnál és utána a szoptatásnál is nagyon szerettem!!!

...mondjuk mi 3 gyerkőcöt tervezünk, így alaposan ki is használom a párnát (most vagyok kismami a 2. babával) :-)


Az a fajta párnám van nekem is, amit a 10:56-os válaszoló már belinkelt :-)

A középen összecipzározható változatot ajánlom én is...

főleg a szoptatásnál jön jól, ha középen nem nyílik szét a párna!

Ráadásul ahogy látom most a már említett webshopban tök jó akció van :-)

Én azt mondom, ha tudsz rá áldozni 4000-5000Ft-ot, akkor vegyél (pl. a Brendonos áron én sem vettem volna meg!)... persze nem áll meg az élet enélkül a párna nélkül sem :-D

2011. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :-) ennyit még talán megér. A dupláját nem..
2011. márc. 25. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!