Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti ittátok a palástf...

Kismamák! Ti ittátok a palástfű teát pozi teszt után?

Figyelt kérdés
megmondom öszintén félek abbahagyni nehogy elmenjen a baba,tudom hülyeség de annyira vártam már belehalnék ha elmenne.mit gondoltok hasznos lehet?
2011. márc. 24. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemvárt előtt egy héttel elfogyott a palástfüvem, és annyira nem tudtam, hogy sikerült e, vagy nem, elkeseredésemben nem is vettem többet. Egy hétre rá pozi teszt, azóta is minden rendben :)

7 hetes km.

2011. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 6. hetemet és még én is iszom. Azt mondták nekem, hogy azt folytathatom, de a cickafarkot most felejtsem el, mert vetélést okozhat. Én is félek, hogy nehogy baj legyen de én abban reménykedem, hogy ha már ennyit váratott magára a baba (másfél év) akkor legalább most minden rendben lesz majd. :)
2011. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem ittam teszt után. Nem vetéltem el. 5hós :)
2011. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel a sárgatest termelését segíti elő, csak jót teszel vele, ha iszod!

Boldog babavárást!

2011. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első babánál ittam még a 6.héten is, mégis vérezgettem.Most a másodiknál nem iszom, és most is vérezgetek. Ha úgy érzed jobb neked, akkor idd, esetleg kérdezd meg a dokit, hogy ő meddig javasolja.
2011. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!