Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnak az első terhessé...

Mit csinálnak az első terhességi vizsgálaton velem a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hetes terhes vagyok,poz.tesztem lett,tegnap regel(lily teszt)és egy hónapja nem jött meg.a héten megyek nőgyógyászhoz,de nagyon féelk, mit fognakcsinálni?Kézzel vizsgálnak?az fáj?elég szűk vagyok,hogy férne be aaz egész karja?Utána mit csinálnak?Milyen vizsgálatok lesznek?
2009. febr. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj, nem lesz fájdalmas a vizsgálat, csak válassz jó dokit! De az SZTK-s dokikkal sincs szerintem semmi baj. Nem fogja az "egész karját" alkalmazni, csak egy ujjal vizsgál. Annyira nem lehetsz szűk, hogy ne férjen be. A babának is ki kell férnie rajta!Vizsgál még UH géppel. Az pedig teljesen fájdalmatlan.

Üdv

6 hós babóca anyuja

2009. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mért menne be az egész karja?? Te nem voltál még nő dokinál sosem??? Mikor kellet volna megjönnie???

HA egy hónapja akkor nem 4 hetes vagy!!!

2009. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! A terhesség megállapításakor végzett manuális vizsgálat semmiben nem más mint az egyéb okból végzett vizsgálatok. A manuális vizsgálaton kívül ultrahanggal szokták még igazolni a terhességet. Ha minden rendben akkor a doki ad igazolást a terhességről amivel mehetsz a vésőnőhöz a kiskönyvért. A további vizsgálatok (labor, belgyógyász, EKG stb) majd csak utána következik.
2009. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor hány hetes vagyok?
2009. febr. 23. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megírod mikor maradt ki meg tudjuk mondani!!
2009. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!