Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Clostilbegyt tablettát, aki...

A Clostilbegyt tablettát, aki szedte már peteérés hiánya miatt, annak a menszi is beállt rendesen, ha előtte hosszúak voltak a ciklusai?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon változóak általában 32-37 nap, de olyan is előfordult, hogy 40-46 nap.Remélhetem, hogy a Closty majd beállítja?
2009. febr. 23. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! elvileg bekéne állítania.én egy mensinél szedtem, utána teherbe is estem, szerencsém volt h ilyen hamar sikerült a babó.
2009. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratula neked!!!Remélem én is hamarosan babás leszek.Neked is hasonlóak voltak a ciklusaid?
2009. febr. 23. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:

A closti aránylag rendbehozta a ciklusom, de vele is előfordult a 35 napos ciklus.4. alkalommal jött össze a baba.

21 heteske

2009. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia az első vagyok.

Nekem januártól júniusig volt injekciós (Lucrin) kezelésem, utána augusztus 13.-án és november 23.-án jött meg, novemberinél kezdtem szedni a clostit, kb dec.7.-én volt peteérésem (mert tuti aznap estem teherbe, ugyanis akkor sajnos nem voltunk sokszor együtt... :-D) és karácsonyra ki is derült h gyarapodunk!

2009. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok, röviden a történetem..2017.júniusában abbahagytam a gyógyszert, tri regolt szedtem hosszú időn át több mint 10 év :( aztán kezdett felborulni a hormonom...a bőröm elkezdett iszonyú csúnya lenni, előtte soha, mint egy tinédzser mély pattanások lettek rajtam. A mensim 35-40 naponta jött meg...majd nov.7-11. és STOP. Már azt hittem terhes vagyok egészen jan. elejéig míg nem csináltam meg a tesztet, aztán elmentem nődokihoz aki ajánlott két gyógyszert is az egyik a Clostibegyt volt 5 napig szedtem csak (jah azt mondta olyannyira össze van szűkülve a petefészkem hogy újra helyre kell állítani, konkrétan ezért nem is volt peteérésem, a több évig való gyógyszerszedésnek most ittam meg a levét), meg is jött jan. 2-6ig majd febr. is 2-8ig aztán most semmi ápr.4-e van már azt hittem visszaállt a mensim, lehet hogy terhes vagyok?! holnap megyek nődokihoz vissza...szerintetek?
2018. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
még az előzőhöz hogy márc. elején 2-án is megjött! (5-6) napig tartott
2018. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!