Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfjata mocorgás, másnál is...

Másfjata mocorgás, másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Körülbelül 16 hetes korom óta érzem a mocorgást, eleinte olyan volt, mintha egyszer-egyszer összerándulna az izmom a hasamban. Aztán egyre többször és erősebben éreztem, ha mocorgott. Leginkább szeméremcsont körül éreztem jó pár rugást, bukfencezést.

Az utóbbi négy napban a bukfencezésből kevesebbet érzek, inkább egy-egy rúgást a köldököm környékén vagy a hasam közepén, olyan, mintha a hasam közepe összerándulna. Ezen kívül csak pici, rebbenő mozgásokat. Most 21+1 hetes vagyok.

Más is volt így? Nem jelent bajt, hogy így megváltozott a mozgás jellege? Tudom, kérdezzem meg az orvosomat, hívtam is, de nem értem még el. Addig is tapasztalatokat gyűjtenék.


2011. márc. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, semmi gond nincsen, természetes, hogy változik a mozgása, hiszen fejlődik. Lesz ez még cifrább is. :) Nekem a legújabb az az, hogy csuklik, meg "bizsereg" de állítólag a bizsergés attól van, hogy nyújtózik, és beremegnek az izmai. Szóval ne aggódj, nincs semmi gond. 29 Hkm
2011. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató sorokat.

Azóta sikerült beszélnem a dokimmal is, azt mondta, a biztonság kedvéért nézzünk rá UH-n.

Semmi baj, mocorog, csak én érzem kevésbé/máshogy.

2011. márc. 18. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha érdekel még,én is pont így vagyok mint Te.Nekem is máshogy mozog,inkább a köldökömnél,és máshogy mint eddig de tényleg azért van mert nő, és igazából most lehet a legjobban érezni a mozgását.
2011. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
érdekel, persze :) nekem nagyon szokatlan ez az újfajta mocorgás. néha nem is a köldökömet rugdossa, hanem lent a méhszájamat, ez is nagyon fura érzés, kicsit kellemetlen is. meg aztán mostanában előszeretettel focizza a hólyagomat is. eddig szép, folyamatos mozdulatsorokat éreztem bentről, mintha mondjuk ritmikus sportgimnasztika előadást tartott volna. na most átváltott valami küzdősportra :)
2011. márc. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!