Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok....

36 hetes kismama vagyok. Corsodil-lal öblögethetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
igen lehet, de ne öblögess, hanem fülpiszkáló pálcikával ecseteld be az íny részét. én is ezt használtam 15 hetesen, de nekem a fogorvosom mondta, hogy a corsodil elszinezi (sárgítja) a fogakat és nem lehet vele utána mit csinálni.
2011. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

igen, a corsodil elszínezi.

de van az amwaynek koncentrátum, azt tudom ajánlani, rendbehozta az ínygyulladásom, és még fehérített a fogaimon, és nagyon jó cuccok vannak benne.Glister a neve.

2011. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem listerine-t ajánlott a fogdokim.. mert a corsodil elszinezi, még akkoris ha az öblögetés után 1 órával ittam teát vagy épp bármi mást..

de fogíny vérzésre ajánlotta dokim még a savanyú káposzta levét hogy avval ecseteld az ínyed, mert hogy az összehúzza az inyedet.. én nem próbáltam,de fogmosás után a listerint használom és "szétmarja" belülről a "pofim".. de tényleg hatásos.

2011. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!