Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusban a Sote 2 n szülő...

Júniusban a Sote 2 n szülő kismamik hogy vagytok? Készülődtö? Izgultok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Június 23. án fogok szülni a sote 2 őn köszönjük jól vagyunk hát mg nem nagyon készülődök majd a 30.-32. hét között begyűjtöm a fontos holmikat amire szükségem lessz és a 33.-35. hét között bepakolok te hogy állsz megvolt már a cukorterheléses vizsgálatod?hogy érzed magad nekem már egyre nehezebb aludni
2011. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én június 22 re vagyok kiírva:)Már azért elkezdtük a vásárolgatást a nagyon fontos dolgok megvannak..Bár sok apróság hiányzik.Voltam cukorterhelésen bár még az eredményt nem kaptam meg remélem minden renben lesz.Az alvás nekem is nehezebben megy főleg hogy akkor van buli a hasamban.Illetve mostanában a derekam egyre jobban fáj.Izgulsz a szülés miatt?
2011. márc. 14. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bár én a Bajcsy kórházba megyek majd, elvileg én is júni. 23-án. Még nem készülök, majd csak a 35.héttől, addig ráérek. Második baba, így már nem izgulok annyira. :-) Cukorterhelésem nekem jó lett, ki sem bírtam volna, ha diétáznom kellene...Én csak attól félek, hogy megint nagy baba lesz, és ezért nehéz szülés is, de majd meglátjuk, még kár ezen aggódnom.
2011. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát a szülés miatt nem izgulok mert az orvosom nagyon jó s tudom hogy mindent meg fog tenni a fájdalomcsillapítás érdekében és utána meg feledteti velem a pici a fájdalmat:)te izgulsz?fiucska vagy kicsilány lessz a pocaklakó mi még nem tudjuk mert bújócskázik

2011. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia!Mi elég korán a 18.héten megtudtuk hogy kislány lesz.Nem baj előbb utóbb úgy is megmutatja magát:)Énegy kicsit már kezdek izgulni a szülés miatt de legfőkeppen azért h egészséges legyen.
2011. márc. 15. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alapvető dolgok már nálunk is megvannak babakocsi kiságy baldahin van már rengeteg kisruha hordozó késöbbre etetőszék pelenkázóasztal plédek törölközők vettem már fürdetőt már csak a szopipárna hiányzik megvettem már a légzésfigyelőt is.hol laksz?
2011. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huh akkor már nálatok is sok minden megvan:)Kb mi is ezeket vettük meg..Én bp en te?
2011. márc. 16. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is Bp 3. ker :) voltál már cukorterhelésesen?én holnap megyek szét fogom magam únni 2 órán át :(
2011. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen voltam jó lett az eredmény.Nálunk jó volt mert nem kellett végig ülnöm,szerencsére 5 percre lakunk onnan.

Akkor drukkolok neked hogy jó legyen.Ha gondolom majd ird meg...

2011. márc. 16. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Oksa majd megírom:)
2011. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!