Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen lehet hogy a babát...

17 hetesen lehet hogy a babát éreztem?

Figyelt kérdés
17. hetet töltöttem vasárnap. És ma reggel olyat éreztem jobb oldalt lent, mintha valaki belülről megbökött volna. Ezt egyszer éreztem, azóta semmit nem éreztem, ami a baba mozgására utalna. Első baba, és fogalmam nincs hogy mit kell éreznem. Anyukám mondott dolgokat hogy mire figyeljek. Szerintetek?
2011. márc. 14. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már őt érezted. Én elég korán éreztem őt, először csak olyan volt, mintha a gyomrom mozogna (de mégis más érzés volt), aztán nekem is olyan bökdösős érzés volt.

Jaj, de jó is volt... :) Most már 5 hónapos a nagylány. :)

2011. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál :)
2011. márc. 14. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:
én 18 hetes vagyok pont ma ..4 napja én is éreztem valami furcsát de azt mondta a védőnő hogy biztos nem a baba mert azt középen kellene érezni én bal oldalt lent éreztem!!azt mondta hogy csak bélmozgás...hol tapad a méhlepényed?
2011. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az elsőt én is akkor éreztem először. ugyanígy, bökdösést!
2011. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A mellső falon tapad. Én mindenhol azt olvasom, meg tapasztalt szülők köztük anyum is azt mondja hogy lent kell éreznem. A héten találkozom a védőnővel kiváncsi vagyok ő mit mond. Remélem a baba volt.
2011. márc. 14. 20:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát érdekeset mondott a védőnő...miért kellene középen érezni mindenkinek? Én is lent éreztem, oldalt, alul. S egyértelműen a baba volt. Az első rúgását is ott éreztem, és az is tök egyértelműen babarúgás volt. Bökdösést már 15 hetesen éreztem, rúgást 18 hetesen. Hát tuti nem a beleim voltak. :)
2011. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már az első babánál is megéreztem a 16.héten.Lent egy kicsit balra.Simán érezhetted.
2011. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20.07-es vagyok!Valószínű hogy igaza volt a védőnőnek mert azóta se éreztem és már minden nap kellene nem!?Nekem is mellső falon tapadt úgyhogy nyilván később fogjuk érezni mint az átlag!!
2011. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mellső falon tapadt, a 14. héten éreztem, első baba. De nem kell aggódni, ha később moccan meg.
2011. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 15. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!