Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislanyra vagy fiura van...

Kislanyra vagy fiura van nagyobb esely?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10 hetes terhes vagyok. Januar 6an volt peteresem. 5en es 8an voltunk egyutt a parommal. Szerintetek melyik az eselyesebb?
2011. márc. 7. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi pé napjától számitva minden nap együtt voltunk. Fiunk lett, azt is szerettünk volna. :)

Szerintem fiú az esélyesebb, bár ki tudja. Ird majd meg ha már tudod! Fiút szeretnétek?

2011. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt most nem tudom,hogy nekem írtad,vagy a kérdezőnek:)Ha nekem én írtam előtted akkor a válaszom teljesen mindegy hogy fiú vagy kislány lesz csak kiváncsiságból kérdeztem,mert még jócskán van idő mire kiderül.Nálunk amúgy a családban lányok vannak,a mamámnak lány testvére volt,anyukámnak huga van,anyukámnak lánya lett,anyukám hugának két lánya lett.A páromnál ez 50-50% neki van lány és fiú testvére is:D
2011. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kisfiú esélyesebb.
2011. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is fiúra tippelek, de a babavárás sok titkot és csodát rejteget. :)
2011. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csajok akkor most ezt megint kinek írtátok?A kérdezőnek vagy nekem utolsó kettő előtti???Bocsánat hogy bepofátlankodtam,más kérdéséhez,de nem akartam kiírni biztos már ezren kérdezték....Nos???Én most úgy érzem kisfiú de múlthéten még lánynak hittem.Bár én még az elején vagyok ugye...De ha tippelnétek hajrá:)Puszi
2011. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11:38-as vagyok, és én a kérdezőnek válaszoltam, hogy szerintem fiú.

Neked pedig kislányt mondanék.

2011. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)Hát még sok idő mire kiderül?de örülni fogunk bármilyen is lesz:))Még egyszer köszi a választ:)
2011. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!