Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesegi csikok repedhetek meg?

Terhesegi csikok repedhetek meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok 35hetes kismama vagyok a pocakom eddig nem repedt szet szerintetek most mar kibirja a terheseget vagy meg repedhet!!Tapasztalatok?
2011. márc. 4. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiammal 38.héten a szülés előtti napon repedtem szét:(
2011. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En szules kozben repedtem has+comb+fenek.A mellem meg a szules utan.
2011. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 héttel lettem csíkos. Amikor visszahúzódott a pocim, akkor kijött pár csík...
2011. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 5 nappal repedt szét a bőröm, és a szülés után csak rosszabb lett...
2011. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39 hét 6 naposan repedt a bőröma köldököm körül. Nem sok, nem nagy, de zavar.
2011. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szülés előtt 2 nappal repedtem szét, 39. héten, de 4300g volt a kisfiam, és hatalmas hasam volt. Így se durva, alig látszik. Ha kisebb lett volna, tuti nem repedek, mert amúgy (túl) zsíros bőröm van. De ez genetika sajnos, hiába kenegeted, vagy ilyesmi, ha olyan típus vagy, szétrepedsz, ha nem nem. Reméljük az utóbbit;).
2011. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!