Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kell menni...

Hányadik héttől kell menni ctg-re és ki végzi el a vizsgálatot? Milyen időnként kell menni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héttől kellett menni, egyelőre hetente.
2011. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36. héttől heti 1x, ha gáz van, akkor 2x. Túlhordásnál van, akinek naponta.
2011. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

36. héttől, de a szülésznőm a 37. hétre rendelt vissza első ctg-re. A Szt Imre kórház leírásában a 38. hét van megemlítve. Heti egyszer. A 40. héttől heti kétszer kell.

Úgy tudom, a szülésznő végzi a kórházban.

2011. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héttől kellett menni, engem 3 naponta hívtak vissza, mert a kisfiam nem szerette a gépeket, és sosem akart mocorogni. (bezzeg előtte és utána.... :D) Nálunk a szülésznők voltak ott a vizsgálaton és át kellett menni utána a nőgyógyászhoz, aki aláírta és megnézte az eredményt.
2011. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!