Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy UH szerint...

Ketteske kérdése:

Van olyan, hogy UH szerint 2-3 héttel kisebb a terhesség, mint mensi szerint?

Figyelt kérdés
Mensi szerint 8 hetes vagyok, UH szerint 5-6. Ilyen van? 30 naposak a ciklusaim. A petezsák 15 mm, még üres. Lesz benne egyáltalán valami?
2011. febr. 25. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, mensi szerint 8 hetes vagyok, UH szerint 4-5. És ez azért van,mert késői peteérésből lett a baba.
2011. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak lassan fejlődik és túl kicsi a baba.

Van ilyen.

2011. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk peteérés után egy héttel fogant a baba (utolsó menzeszem után 24 nappal). A menzeszem szerint jan. 16-ra voltam kiírva, doki szerint jan. 24-re. Jan. 27-én császároztak.

Ne aggódj, az a fontos, amit a doki az uh-n lát. Ez nem jelenti azt, hogy nem jól fejlődik a baba, csak azt, hogy nem pontosan a ciklusod közepén, hanem a végén fogant:)

2011. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért remélem nem az a probléma, amit az utolsó írt.

Én az első UH-ra úgy mentem, hogy az utolsó menstruáció szerint 7 hetes voltam, de az UH szerint csak 5 hetes, az adatok: méhnyálkahártya vastagsága 11 mm, benne 5 mm-es petezsáknak imponáló képlet.

Azóta itt alszik mellettem a lassan három hónapos babám.

Sok sikert Neked.

2011. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20:19-es vagyok, szóval nem az van amit az utolsó előtti írt; azóta már válaszoltak. :)
2011. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: miért lenne baj, ha a ciklus végén esik teherbe valaki és nem a naptár szerinti a terhessége??? Ugyanazt írtuk, hogy naptár szerint x hetes, uh szerint x-2 hetes. 13 hónapos bab anyuja
2011. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 hetesen 6 hetes volt.

Most már 17 hónapos :)

2011. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Van ilyen,pl.nekem is,ugyanígy üres volt a petezsák,szintén 15 mm-es,de rá két hétre már ott volt benne a kicsi embrió 6mm-es!Azóta is korának megfelelően fejlődik,uh szerint 2 héttel kisebb mint mensi szerint.Nincs ezzel semmi baj,később volt a peteérésed.Nekem 35 naposak voltak a ciklusaim,azt mondták,h ilyenkor nem is lehet belőle baba,mégis elsőre sikerült:))Nyugi,nálad is minden rendben lesz!!!
2011. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 20:24-es!

Közben korrigáltam, az előtted írt üzenetre írtam-"lehet, hogy csak lassan fejlődik és túl kicsi a baba"-, hogy remélem nem az a baj.

Kicsit bekavartam, bocsi.

2011. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam UH-n, 2 cm a babám és van szívhagja is. Kicsit később fogant.
2011. febr. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!