Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, mostaná...

7 hetes terhes vagyok, mostanában gyakran szur a szivem, naponta 2-3x is, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomás változása is okozhatja: terhesen általában vagy magasabb vagy alacsonyabb lesz (nekem alacsonyabb lett) és a szívednek át kell állnia egy másik működésre. Azért ha erősödik vagy tartós lenne, keress fel egy dokit!
2009. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én most 24 hetes vagyok és a terhesség elejétől küzködöm keringési problémákkal,de ez a terhesség velejárója.Sokkal többet kell dolgoznia a szívnek és a nagyobb terhelést bizony megérezzük mi is.Nekem néha még olyan érzésem is van,mintha kihagyna egyszer-egyszer a szívverésem,de az EKG-m jó,ez nem szívprobléma,nem kell kezelni,ezt orvos mondta.Ráadásul elég szorongós is vagyok,ami még inkább megterheli a szívműködést.Igyekszem sokat pihenni,vettem egy baba-mama cd-t is,azzal olyan jól el tudok lazulni.Ha végképp nem megy,akkor meg iszom egy hársfa teát,nagyon jókat alszom tőle és szabad terhesen is egy-egy csészével inni.
2009. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!