Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Mostanában...

29 hetes vagyok. Mostanában egyre többször fordul meg a fejemben, hogy mi lesz, ha korábban szülök meg?

Figyelt kérdés
Ikerterhes vagyok és mindenki azzal "ilyesztget",hogy korábban fognak jönni. A méhszáj már nyitva van és meg is rövidült, de nem vészes/2100/.
2009. febr. 15. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Én egy babát várok és még a 24. hétben vagyunk, de nekem is van ilyen félelmem! Azt hiszem, hogy ez természetes félelem egy kismamánál, hisz szeretné biztonságban tudni a babáját!

Nos ha sokat pihensz, nem erőlteted meg magad és nem is stresszelsz, akkor jó esélyed van rá, hogy nem fognak olyan korán érkezni. Azt nem mondom, hogy tuti nem jönnek hamarabb, hisz ugye ezeket nem lehet tudni! Anyukám velem a 36-37. héttől 2 ujjnyira nyitva volt, otthon volt, nővérem 2 éves volt. És képzeld! 6 nappal hordott túl! Szóval bármi lehet! Aki meg ijeszteget, azt küld el a búsba! :)Jó egészséget nektek!

2009. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az orvos ellátott mindenféle bogyóval és tanáccsal. Tarts be az utasításait, feküdj sokat, minél vízszintesebben, hogy tehermentesítsd a méhszájat, most ez a legfontosabb. Ha esetleg hamarabb is jönnek, minden egyes nap sokat számít a fejlődésükben. Gondolj arra, hogy kihúzod sokáig és ne hallgass az ijesztgetőkre.
2009. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ikreket szültem és a 34. héten(+5nap) meglettek. (2,5 kg 48 cm esek)Nem ilyeszgetésképpen de ezt a dokim is mondta h ikreknél ez várható is. Kb.37.hét ez az átlag.Pihenj sokat és nem lesz baj. De a 40 heten nem hiszem h végig hordod. Ismerek pár ikerest. Minden jót neked.
2009. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!