Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes UH eredményemen most...

28 hetes UH eredményemen most olvasom hogy a placenta II. Ez azt jelenti hogy másodfokban érett? Nem jelent ez problémát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a 28 hetesen. nem szóltak érte. pont ma megyek orvoshoz, eseteleg beszámolhatok, hogy azóta, hogy alakultak a dolgok. bizom benne, hogy nem lehet gond, csak emlitették volna.


36 hetes

2011. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha beszámolsz. Nem akarok ráparázni, de nagyon korainak tartom még. Nekem se szólt az orvos, hogy baj lenne.
2011. febr. 23. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

én is korainak tartottam, mert van a 0., az I., II. és III. fokozat. III.-nál már azt hiszem inditják is a szülést.

megirom majd nekem mit mondtak. a babám láthatólag jól érzi magát, sokat mocorog.

2011. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenképp kérdezd meg a dokit, mert én 40 hétre szültem mindkétszer, I.fokozatú placentákkal
2011. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Nekem 31 hetesen harmadfokban érett volt. 39 hetesen szültem.
2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most jöttem az orvostól. még mindig II. fokban érett a lepény. a baba meg jól érzi magát, egyelőre nem mutatja jelét annak, hogy érkezni szeretne. méhszáj zárt, van elég vize, nincsenek jóslóim. fejvégű, de már 28 hetesen is az volt. úgyhogy ne izgulj, ha neked is így lesz, időre fogsz szülni.
2011. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!