Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több gyermekes anyukák....

Több gyermekes anyukák. Mennyire normális a 10. héten, ha nem is tudom, olyan mintha bele nyilalna, meg mintha görcsölne a méhem? Lehet köze ahhoz hogy a doki pár hete azt mondta, hogy hátra hajló méhem van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 16:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
első két terhességemnél semmi ilyesmi nem volt.
2011. febr. 19. 16:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is már van két gyerkőcöm és holnap töltöm a 10.hetet..nekem szokott belenyilallni.És néha görcsölget.De nő a méhünk..
2011. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


2 napig volt egyfolytában,szerencsére az éjszakák nyugodtan teltek.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. febr. 19. 17:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én viszont kivánom neked..Te mikor voltál utoljára uh-n?Mert engem az izgat hogy csak a 12.héten megyek és nem tudom hogy addig minden rendben van e
2011. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Amikor a terhességet megállapították,az 5. héten.

Nincs orvosom,és én is csak a 12. heti uh-n megyek legközelebb.. még a kiskönyvet sem hoztam el. Majd hétfőn megyek a védőnőkhöz. Tudod, a 8. hétig semmi képen nem akartam a kiskönyvet a kezemben tartani,mert volt bár van 2 szép gyermekünk,de volt már 2 vetélésem is a 7. héten.


Szeretném már én is tudni,látni,hogy minden rendben... egyedül az nyugtat,hogy nincs vetélésre utaló jel, a méhszájam is már jó magasan van, a melleim is növésnek indultak,meg kicsit "kibelesedtem", mintha felpuffadtam volna,és érzékeny a nadrágra a méhem. Na ezek tartják bennem a lelket,hogy minden rendben van.

Bocsi,ha kicsit sokat írtam.

2011. febr. 19. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Jajj nem irtál sokat olyan jo végre valakivel beszélni akinek van 2 gyereke és még egy idős terhesek is vagyunk..Én is ezeken gondolkozom..A cicim néha viszket,sokszor megkivánok valamit mire megenném már undorodom tőle..De hát nem tudom..nem érzem magam konkrétan terhesnek.

De te honnan tudod hogy a méhszájad zárt vagy fent van?Én ezt sosem értettem.

2011. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mivel Rajtad kívül más nem igen nézi meg a kérdést,így leírom. Fürdésnél kitapintottam, innen tudom,hogy végre fent van.

Mennyi idősek a gyermekeid, és milyen neműek?

2011. febr. 20. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
2 lányom van egy 7 és egy 2 éves:D és neked?
2011. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D Nekem is 2 lányom van, az egyik 4 éves lesz mindjárt,a másik pedig nyáron lesz 2 éves.
2011. febr. 20. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor most te is fiuért drukkolsz?Én bevallom kicsit igen bár lehet hogy 2 lány után azt sem tudnám mit csináljak:DMost rossz az msn em de holnap megcsinálom ha akarsz vegyél fel.Nikianya18@citromail.hu
2011. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!