Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szőrtelenítési módszere...

Milyen szőrtelenítési módszereket lehet, ajánlott használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Van olyan módszer ami árthat a babának,vagy ez nem befolyásolja a terhességet?Szőrtelenítési módszer alatt gondolok a hónalj,nemiszer has..stb.ezeken a hejeken mivel szabad?
2008. jan. 31. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a régi módszeremet folytatom ami az epilálás de szerintem bármilyen módszert használsz nem árt viszont a hasat azt hanyagolnám én nem csinálom csak láb fazon hónalj jó baba várást
2008. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a hasat nem ajánlanám. Én kozmetikussal gyantáztatom a hónaljam és a fazonom, a lábamat meg magam csinálom.
2008. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyanat megfelelő lehet.
2008. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, gyanta :))
2008. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármivel.-) Egyik szernek, módszernek sincs köze a terhességhez...

Én a hónaljam, lábam epillom, a fanszörzetet borotválom-vagyis párom, mert én már nem látok oda.-)

2008. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyantázom magam,de a hasamat is egy picit,zavar,és nem tudom h lehet e.De még nincs pocim,8 hetes vagyok,remélem később is tudom.Csak ovatosabban.
2008. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítőkrém használata a nemi szerv körül nem igazán jó, kozmetikus mondta. Tehát a borotválás, persze csak óvatosan kívülről - nem annyira alaposan mint máskor:)

A gyanta, és gép is jó. Attól függ mivel szoktad.

2008. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!