Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, és mostanában...

36 hetes vagyok, és mostanában sűrűn vannak keményedéseim, menszesz szerű fájdalmak és nagyon be vagyok vizesedve. Március 10-re vagyok kiírva, jöhet előbb a bébi?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek jósló fájások. teljesen normális dolog. Persze, jöhet előbb, de azt úgyis tudni fogod, mikor eljött az idő, akkor a fájások rendszereződnek, és szabályos időközönként jelentkeznek.

Boldog baba várást!

2009. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is március 10-re vagyok kiírva, de nekem csak keményedéseim vannak görcsök nincsenek és teljesen zárva is vagyok. Neked ezek szerint már vannak jósló fájásaid ebben az időszakban ez már normális, ne aggódj, de azért említsd meg a dokidnak. Lehet előbb meg lesz a babád, vagy esetleg elszámoltak. Az ultrahang szerint is 36 hetes vagy?
2009. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

én is március 10-re vagyok kiírva,és én is sokat keményedek! görcsöt csak nagyon ritkán érzek! de már a magnéziumot nem szedem,biztos azért érzem! hétfőn a doki megvizsgált,teljesen zárva voltam! boldog babavárást,erre a pár hétre,és könnyű szülést nektek!

2009. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ezek a josló fájások a szülés előtt két héttel voltak. A vizesedésről mondott valamit a doki?
2009. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!