Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok....

28 hetes kismama vagyok. Reggel óta egyre többször érzek erős nyilallást bal oldalt a hasamban. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod,hogy lent v. fönt.Én 26 hetes vagyok és nekem lent szokott nyilallni meg fájdogálni,de ez a babóca és a méh növekedése miatt van.Ha úgy érzed menj el dokihoz,ő majd megnyugtat.Ja és pihenj sokat.
2008. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott lenni és csak 16 hetes vagyok, nő a méhünk, tágulnak a dolgok, vérbő minden. Néha még azt is szoktam érezni, hogy olyan érzékeny az egész hasam, főként reggel amikor felkelek, háton aludni pl. nem is tudok annyira húzódik belülről minden. Szóval ha nem olyan komoly, hogy már aggasztóan fájdogálna, nyugodj meg, ez teljesen normális jelenség, feszülnek a méhszalagok amelyek tartják a méhet, mivel annak nincsen csak kötöszövetes függesztése, és mivel kiemelkedik a kismedencéből ez a szalagoknak egy nagy tortúrát jelent.

Én szedek 2x1 Magne B6-ot, nekem egy kicsit könnyített a dolgon, gondolom a B6 vitamin miatt, mert az az idegek vitaminja.

2008. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább fent fáj, a köldököm magasságába. Ha jobban belegondolok, volt ilyen még a terhességem előtt is, csak akkor nem aggasztott ennyire.
2008. jan. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!