Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beindult bélmozgás tényleg...

Beindult bélmozgás tényleg jelentheti a baba készülődését?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok,hónapok óta szorulásos vagyok,most pedig 2-3 napja naponta 2x 3x is el kell mennem wc-re.nem ettem semmi különlegeset és nem is hasmenéses jellegű.egy ismerősöm azt mondta hogy lehet hogy a baba készülődik kifelé...Én pedig nem találom az összefüggést.
2011. febr. 14. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy elég sűrűn vannak jósló fájásaim de nem gondolnám hogy komolyak lennének.
2011. febr. 14. 21:13
 2/8 anonim ***** válasza:
hát már csak tényleg hetek kérdése más előjel jósló ?
2011. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is székrekedésem volt a vas meg a baba súlya miatt, szúlés előtt pedig hasmenésem lett.

Mióta megvan a babám, menstruációnál, de a mostani terhességem elején a méhem "tekergésénél" is hasmenésem volt a vas ellenére is.

Szerintem lehetséges, hogy már fájásaid, méhösszehúzódásaid vannak, csak te még nem érzed. Majd ctg-n meglátod.

Lassan ajánlott csökkenteni a magnézium adagot, de egy ideig még szedheted.

2011. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nigra ***** válasza:
Ez még nem az a fajta hasmenés :) Valószínűleg most lett akkora a babád, hogy a beleidnek és tartalmuknak kevesebb a hely, ezért az igen sürgetően igyekszik távozni. :) A "szülés-előkészítő" hasmenés, az alhasi vérbőségből adódig, a széklet is fellazul, az már igazi hasmenés-jellegű, de minden más tünet nélkül. :)
2011. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De jó a kérdés, nálam ugyanez van pár hete, most vagyok 36.hetes. És én is úgy csodálkoztam, hogy hirtelen mitől kell ilyen sűrűn, plusz keményedek is egyre többet, plusz derékfájás. Viszont még nem szállt le a hasam, majd megfulladok ha ülök, úgy nyomja a tüdőm, szóval szerintem nekem még van pár hetem. Bocs, hogy nem a kérdésre írtam konkrét választ...
2011. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés előtti 1-2 hétben minden nap 4-5ször wcre kellett mennem,de én se tudtam,hogy ez a baba érkezésével kapcsolatos.Ráadásul nekem emellett semmi más előjele nem volt a közelgő szülésnek,a doki mondta,hogy a gyakori inger felér a jóslófájásokkal.
2011. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


én is ezt tapasztalom, és jó hogy rátaláltam erre a kérdésre! Ma meg éjjel annyira görcsöltem, h fel is ébredtem rá, meg is ijedtem.

35+3hetes

2011. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!továbbra sem tudom mire véljem a dolgot,nem múlik,minden nap vannak jósló fájásaim,dagadnak a lábaim,éjjel nem tudok aludni...elég vacakul érzem magam.de már nincs messze a vége,ez vígasztal!jövő héten megyek orvoshoz,kiváncsi leszek mit mond ha megvizsgál,készülődik valami vagy nem...
2011. febr. 16. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!