Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül az integrált...

Mennyibe kerül az integrált teszt? Sokan választjátok, mert jobban bíztok benne mint az AFP-ben? Kit mennyire nyugtatott meg?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk alapból csinálnak kombináltat az 83%.

Az integrált meg 94%.

[link]

Attól is függ, hogy meg tudod-e csinálattani, hogy hány hetes vagy.

2009. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

25 ezer forint!

Én kértem, mert az afp-t nem kifejezetten a down kór szűrésére tervezték és szeretnék biztosabbra menni!

Csak jövő héten megyek az első vérvételre, tehát még előtte állok a tesztnek!


11 hetes kismama

2009. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálták kb a 17.héten,Down-szindróma pozitív lett.Az első teszt eredménye negatív.Az integrált kockázat nálam 1/216 volt. Felajánlották a magzatvíz vizsgálatot,de én nem akartam ,mert már vot két vetélésem.Végül is a babánk egészségesesen született ,most egx éves.
2009. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még benne vagyok az időben 11 hetes vagyok én is. Nagyon tanakodom mert az AFP már annyira elavult,és nekem is volt már egy vetélésem és hát 32 éves is vagyok. Szeretném megcsináltatni csak hát...olyan drága:-(
2009. febr. 12. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
az istenhegyi úton 28.000,- Ft volt, ebben benne van egy genetikai uh is, 13 hetes korig csinálják meg
2009. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sejtbank honlapján fent van,h csinál ingyenes szűrést! www.sejtbank.hu én is itt csináltattam, és semmibe sem került! :)
2009. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten vették le az elsőt,akkor 8e volt és köv alkalommal is 8e ft lesz,de ebben benne van 5 e ft támogatás amit a sejtbank ad ha meghallgatod az infójukat a köldökvér levételről!
2009. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy az AFP nem megbízható!! Magyarország kivételével más országokban nincs is AFP pont a megbízhatatlansága miatt!
2009. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!