Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megtudtam, hogy terhes...

Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok kb 4 hete, akkor voltam 105 kg. Most vagyok 8 hetes és 100 kg. Baj, ha ilyenkor veszít a kismama a súlyából?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrázok, nem eszek kevesebbet. Annyit eszek, amennyit kívánok. Miért fogyok mégis?
2008. jan. 30. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális!:)Sokan vannak ezzel így!Nyugi,minden rendben!:)Aki erős testalkat,annál előfordulhat az is,hogy 1-2 kiló plusszal megy szülni.Persze nem ez a gyakoribb,de előfordul gyakran!:)Örülj neki!:)
2008. jan. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez normális.:)

Én a fiammal szintén 105kg-val kezdtem a terhességet,ugyanugy étkeztem,mint azelőtt és 103kg-val mentem szülni.

2008. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sőt,az sem baj,ha fogysz egy kicsit,mert könnyebben fog menni a szülés.Én is vesztetettem az elején egy 2 kilót,de mondjuk az első 12 hétben én nem kívántam semmit sem.
2008. jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj. Ez talán azért lehet, mert vannak olyan kismamák, akik a terhességük első felét már bocsánat, de végighányják... Nem írtad, hogy nálad is ez-e a helyzet. Ha igen, akkor természetesen nem jut elegendő tápanyag a szervezetbe (mert kijön, még mielőtt felszívódna), ezért a szervezet a meglévő energiatartalékait mozgósítja.
2008. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!