Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légszomjam van 24 hetesen....

Légszomjam van 24 hetesen. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 15:06
 1/4 anonim válasza:
Szia! én most 37 hetes vagyok. Olyan 26 hetesen nekem is voltak hasonló problémáim. Ugyan azt mondják ez természetes, mert a baba fenn helyezkedik el és nyomja a tüdőt, és a szívet is nyomhatja. De én nem voltam nyugodt. Volt úgy, hogy bizonyos testhelyzetben -hanyatt fekvés- szívritmuszavar jött rám (ami szerintem oxigénhiány miatt volt)! persze voltam orvosnál, semmi okosság. De !! kiderült, hogy vashiányom van, elkezdtem vasat szedni. Csökkentettem a stresszt. Mikor oxigénhiányom volt, friss levegő, mély légzés. Fogyassz elég folyadékot!! És mérsékelt testmozgás, pihenéssel váltva. Ezek voltak hatékonyak nálam. Ja és az alacsony vércukor is betett néha nálam. Azt langyos cukros tejjel orvosolhatod! Üdv.
2011. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 12. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

én most 29 hetes vagyok és pár hete végre nem tapasztalom, de a 17-24-ig pánikig fokozódott nálam a dolog sajnos. Annyira rossz volt, de elmúlt. Tudom, hogy még biztos lesz részem benne, de most örülök hogy nincs.

2011. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röviden válaszolok,igen.
2011. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!