Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szeméremcsontom felett a...

A szeméremcsontom felett a nagyajkaimnál és a combhajlatomban iszonyatos izomlázat érzek. 24 hetes kismama vagyok és nem tudom ezt az izmot hogy hivják, hogy mondjam a dokinak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia amiről írsz, azt a helyet inguinalis (ingvinális) csatornának hívjuk két oldalt a combhajlatodban. Itt nincs izom, csak tapad, de ennél is fontosabb, hogy a nagy méhszalag, ami tartja améhedet, az itt tapad+a nagyajkak kötőszövetében. azért érzed ezt, mert nő a méhed és feszül ez a szalag. Én most estem át ezen a fura érzésen, pedig csak 15 hetes vagyok, olyan volt, mintha húzna, feszülne ott valami. Ne izgulj, hamarosan elmúlik, én egy kis magne b6-ot ettem rá napi kétszer, hogy ne legyen olyan rossz érzés.

Jó babavárást!

2008. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a válaszodat de most mégjobban megijedtem! ha Te 15 hetes vagy akkor nekem ez miért csak most jelentkezik? pedig azt mondják már az elejétől nagyon nagy a pocakom.. ráadásulmár vagy 3-4 hete fáj de csak most lett ennyire erős...:(
2008. jan. 30. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális amit a tested produkál, csak hagyd!

Nem kell küzdeni ilyenkor semmi ellen, ez egy gyönyörű folyamat, engedd, hogy érezd! Később bánni fogod, hogy nem élted meg!

Egy 38 hetes kismama

2008. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi most 38 hetesek vagyunk, és pár hete jelentkezett nálam is ez az érzés. És egyre csak erősödik. ez azért van, mert a szeméremcsontot nyomja a baba meg a magzatvíz súlya. Nem valami kellemes, de ez ilyen. Készül a szervezet a szülésre, hogy minél jobban kiférjen a baba.
2008. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!