Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok. A fenekemen...

24 hetes vagyok. A fenekemen piros, lilás csikok vannak. Kb.1cm lehet. Egyre több van belöle. Normális ez? Szülés után elmulik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat híztál?

Nekem ez striának (terhességi csík) tűnik. Kenni kell erősen mert ha tényleg az akkor sajnos soha nem fog elmúlni csak halványodni de azt is csak akkor ha teszel érte.

2009. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem fog elmúlni, majd idővel halványodik, meg az infraszanua is nagyon jó rá, majd szülés után...
2009. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen hiztam!Hát az nem jo ha nem mulik el.Pedig esténként kenegetem!:-(

Ilyen van mindenkinek?

Ezek után mit vegyek fel majd a strandon?:-)

MAMA bugyit?:-)

2009. febr. 10. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tutira terhességi csík! Sokan elkövetik azt a hibát, hogy csak a pocakjukat kenegetik, a feneküket, combjukat, melleiket nem, azok meg rosszabb esetben csíkosak lesznek (,persze nyilván ez is egyénfüggő!).


Szerintem tehát ne csak esténként kenegesd magad, hanem minimum reggel is, és este is. Ha már nem dolgozol és sokat vagy otthon, napközben is ha épp eszedbe jut, kend be. Ha nem akarsz drága krémekre költeni, használj esetleg babaolajat, vagy olívaolajat, ezek is jók. A lényeg, hogy a bőr gyakran legyen kenve, hogy nagyobb legyen ezáltal a rugalmassága.

2009. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szintén 24 hetes vagyok. Nekem már egy jó ideje megjelentek a terhességi csíkok annak ellenére, hogy már ideje korán elkezdtem kenegetni. Bár a popómon nem látok, de nekem a pocim már elég rendesen ki van két oldalt repedve, valamint a combom és a mellem is. Én eddig 5-6 kilót híztam. Sajna van aki hiába keni, mert ha hajlamos rá, akkor előjön akkor is, ha egy kiló krémet nyom rá naponta!

Megmondom őszintén kicsit engem is zavar, de tudod úgy vagyok vele, hog megéri. A strandon pedig nem érdekel, hogy mennyire fog látszódni. Az a fontos, hogy az én kicsi férjem így is nagyon szeret!!! :) Akinek meg nem tetszik, ne nézze!

2009. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!