Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek nem erősödött...

Kismamik! Nektek nem erősödött meg a szőrötök? (bárhol a testeteken)

Figyelt kérdés
Nekem soha nem volt szőr a hasamon,max ilyen pihe szerű.Fél időben vagyok,és feltűnően szőrösebb a hasam.Volt így más is?Mitől?Hormon változás talán?
2011. febr. 9. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
DE! Főleg a hasam szőrösödik. :-) De tényleg.
2011. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes nekem is csak a hasam. :-)))
2011. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös lett a hasam.:) Úgy nézek ki mint egy pók. Szerencsére szőke vagyok, úgyhogy nem olyan feltűnő, meg azért remélem a szülés után elmúlik...
2011. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a hasamon látszik a legjobban. 36 hkm
2011. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szia

nekem még 1-2 szál bajusz is befigyelt, hát azt hittem hanyatt esek.

Amúgy ami nem gázos helyen van azt ne piszkáld, kihullik majd, persze ami gázos azt én is kihúztam

2011. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem is! :)
2011. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a hasamon a pihék lettek erősebbek, hosszabbak. Ugyanolyan kis szőkék maradtak, de látszódtk, nem is kicsit. 10 napja szültem, amióta visszament a hasam, észre sem venni. Szóval hamar elmúlik, ne aggódj :)
2011. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én konkrétan jeti lettem:) megerősödött a szőröm majdnem mindenhol+ a nyakamon is nőtt egy pár sötét,az első fiamnál is igy volt most is fiam lesz! És a megoldás gyanta ezerrel:D
2011. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a pocakomon nőttek meg,és erősebb színben pompáznak! :D


25 hetes kismama

2011. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sötétedett a szőrőm. A legrosszabb az, hogy az arcomon lévő pihék is, így olyan volt kicsit, mintha pajeszom lenne. (Azért ennyire nem volt gázos:)) Én leszedtem a szőrt.
2011. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!