Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hét körül el lehet úgy...

A 12. hét körül el lehet úgy vetélni, hogy ne érezz semmit belőle?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos azt bármikor lehet, ha a baba szive leáll.

De iylenre még gondolni se gondolj, nem szabad ezen aggódni.

Minden rendben lesz, és te is ezen gondolkodj csak!!

2008. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van valami gond ami miatt ilyenekre gondolsz?

El kellene terelned a figyelmedet,nem tesz jót ha ezen aggódsz!Ráadásul feleslegesen.Miért lenne bármi baj?Hidd el minden ok, és egészséges a kisbabád!

2008. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is sokszor eszembe jut ez a kerdes,de aztan gyorsan elhesegetem,mert beleorulnek,ha ez jarna az eszembe mindig.Es ahogy olvasgattam a valaszokat el is keseredtem,h lehetseges ilyen,de nem beszeltem meg szemelyes senkivel akinek igy tortent volna.

Tuti minden rendben van nalad is,es probalj a jo dolgokra gondolni.

10 hetes kismama

2008. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NEM! A 12 hetes magzat már akkora hogy lehetetlen nem észrevenni, ha kilökődik! Persze az más ha elhal és nem távozik a méhből, sajnos ilyen is van, de nem is szabad ilyenre gondolni! Ha úgy érzed valami baj van keresd fel az orvosod! Biztos nem te vagy az egyetlen aki aggódik a babájáért! Nem fog kinevetni, Te pedig megnyugszol!

Majorné Zsuzsa dúla

2008. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nekem 12hetesen 57mmes volt a baba,hát ez akár hogy nézzük,mert kb a tied is ekkorka,ez a nagyság már nem tudna észrevétlenül távozni,jah és fájdalom mentesen,de az előttem szólóknak mind igazuk van.Hazudik az aki nem ismeri el,hogy ilyen kérdések nem foglalkoztatják,vagy foglalkoztatták,de így,hogy megtudtad lépj túl rajta és tényleg ne ilyenen gondolkozz,hanem,hogy milyen ügyi és egészséges babád van.Sokat kell hozzá beszélgetned:)hidd el ez nagyon jó neki is,mert érzi,hogy fontos a számodra.Gratulálok a babádhoz,egy 17hetes kismama
2008. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!