Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Szabolcs...

Mi a véleményetek a Szabolcs névről?

Figyelt kérdés
30.hetes kismama vagyok, névválasztás előtt állunk. A férjemnek a Szabolcs név tetszik, én még gondolkodom. Vezetéknevünk: Kiss. Szerintetek szép név a Szabolcs? Kérlek indokoljátok meg a válaszotokat! Akinek nem tetszik,az milyen nevet javasol?
2011. febr. 2. 21:34
 1/10 anonim válasza:
73%
Szerintem szép név. :)
2011. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Szabolcs név eleve nem tetszik. De ha ezt nem veszem figyelembe, akkor is túl sok a s és sz betű egymásután. Nem válik eléggé külön a vezetéknévtől.
2011. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De ettől függetlenül a Ti döntésetek, és sok boldogságot kívánok a babához! :)

2011. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
S betűre végződő vezetéknévhez nem szerencsés egy Sz betűvel kezdődő keresztnév. Próbáld együtt kimondani, nem lehet rendesen. (ugyanezen okból kerülendő a Cs és Zs betű is)
2011. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia, szerintem szép név, viszont a Kiss Szabolcs kimondva nem igazán jó. Van egy ismerősöm, ő például Csillag Kinga, rosszul esik szinte kimondani.
2011. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

szia!

nem tetszik ez a név de ettől függetlenül sem jó a Kis Szabolcs így együtt kimondva,

talán: Benedek, Dominik, Domonkos, Donát, Benjámin

2011. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 2. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:

A Szabolcs aranyos, de ehhez a vezeteknevhez tenyleg nem szerencses, mert Sz-szel kezdodik.

Nekem mondjuk tetszik a Levente. :)

2011. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszi ka Szabolcs.
2011. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fos. Olyan, mint a szemölcs
2022. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!