Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztnél elírták a...

Kombinált tesztnél elírták a súlyomat 5 kilóval, számít vajon? Volt aki mondjuk pár kilóval kevesebbet, vagy többet mondott be, mert nem tudta hány kiló?

Figyelt kérdés
Lett belőle vmi zűr? Csak itthon vettem észre hogy 72 helyett 77 kiló van a papíron.
2011. febr. 1. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz belőle probléma. Mikor kérdezték a súlyom mondtam, hogy 52-53 kg körül mozog. Nem vagyok benne biztos. Azt mondták, hogy ennyire nem lényeges, inkább akkor van jelentősége, ha nagyon túlsúlyos a kismama, mert akkor bizonyos érték téves lehet.
2011. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is több volt a papíron, nem volt gond.
2011. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi megnyugodtam akkor!!! Én se gondolom hogy ez olyan nagy különbség, meg mikor a terhességet kezdtem még tényleg 77 voltam.(178 cm vagyok).
2011. febr. 1. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!