Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e szexelni a terhesség...

Lehet-e szexelni a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2006. okt. 22. 20:24
 1/10 anonim válasza:
99%
Én úgy tudom,hogy lehet csak az utolsó 6.hétben kell jobban vigyázni.
2006. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy lehet! Csak a végén már óvatosabban! Ennyi...
2006. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nőgyógyász nem tiltja akkor nyugodtan lehet.:) Akkor fogja tiltani, ha szeretkezés alatt, vagy után vérzel.

A terhesség vége felé nehézkésebb a szex, de egy kis fantáziával, más pozicíó váltasztásával megoldható.

A terhesség végén ha begörcsölsz a szex után, vagy keményedik a hasad szintén tiltani szokták sz orvosok, nehogy beinduljon a szülés.

2007. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
A szex egeszseges terhessseg alatt is..
2007. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
kérdésem lenne.Van egy barátnöm,akinek tavaly augusztusban vetélt el,nem ment orvosho.Most terhes és szeretném tudni,hamost elmegy orvoshoz,kideritik-e,hogy tavalj vetélése volt.Ezért fél elmenni,nehogy leszidja az orvos
2007. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Akkor is menjen el orvoshoz mindenképpen, hogy minden rendben van-e a jelenlegi babával. Inkább egy orvosi lecseszés, mint egy rendellenes terhesség. Különben is a kötelező vizsgálatokat el kell végezni. Nem kockáztassa a baba egészségét.

2007. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Hülye! Kérdezni nem itt kell.
2008. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
57%
Én úgy tudom,hogy lehet,de a baba nem biztos,hogy örül neki...
2008. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

én pár napja voltam nőgyógynál,és erre a kérdésemre azt felelte,hogy a tehesség első 3 hónapjában inkább ne legyen szex,mert éppenhogy csak beágyazódott a baba,és a szex előidézhet vérzést,és nehogy vetélés legyen a vége.

Első 3 hónap után szabad a választás,azt mondta,de óvatosan csak.

2010. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem azt mondta a doki, hogy veszélyes az első három hónapban, mert vetélést okozhat. Az orgazmus vérbőséget okoz ami veszélyezteti a babát.


6 hetes kismama

2010. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!