Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama hogy tudja megvenn...

Más kismama hogy tudja megvenni ezeket a drága kismamarucikat? Iszonyu drágák sajnos!

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam a húgomtól, mert nemrég szült.

Egyik barátnőm meg azt mondta, hogy nagyon jókat talált turiban is (ezek úgysem lehasznált ruhadarabok, mivel nem túl sokáig használták). Nézz körül!

De ha beírod egy internetes baba-mama lapra, hogy szívesen vennél, szerintem ott is sikerrel jársz!


14 hetes kismami :)

2009. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szia

én egy-két olyan nadrgomat amit ritkábban hordok, varrónővel szabattam át.csípőben le lett vágva és meglett toldva rugalmas anyaggal.nagyon kényelmesek lettek

:)

2009. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megmondom őszintén, hogy én az első babámnál még megvettem a kismama ruhákat, de most nem pocsékoltam rá pénzt... egyszerűen beszereztem gumis vagy széles derekú nagyobb számú nadrágokat, vagy olyat ami megkötős, és abban vagyok, a felsőkből pedig a legtöbb már ellasztikus anyagból van szintén rám megy az l-es xl-es méret, ha pedig sima pulcsi vagy bő póló, akkor meg abból is egy nagyobb számot veszek... Ha mégis ragaszkodsz a kismama ruhákhoz sztem akkor is érdemes leginkább csak nadrágot beszerezni 1-2-t , de nagybevásárlás sztem felesleges, mert nem biztos hogy szülés után bármelyket is felveszed újra....

2009. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én eddig úgy oldottam meg, hogy vettem egy bandázst, 2500 forintért és azt húzom a nacim fölé, mert már nem bírom begombolni, de amúgy jó rám. És van két nadrágom aminek a derekát én is levágattam és passzét rakattam oda.

Felsőket még a régieket hordom. Illetve tegnap vettem a Corában egy kismama felsőt 1000 forintért. Most ott viszonylag olcsón lehet kapni kismama ruhákat.

25 hetes km

2009. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kínaiban meg hasonló olcsó helyeken vettem gumis derekú nadrágokat, a tavalyi divat is a kismamáknak kedvezett, mert alapból divat lett a mell alatt szabott felső. Az egyetlen, amit drágábban vettem, az egy kismama alkalmi nadrág volt, kénytelen voltam, olyan helyre mentünk, hogy nem vehettem fel akármit.
2009. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sajnos csak akkor bukkantam rá, amikor már megvettem a kismamaruháimat.

[link]

2009. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nadrágot vettem, azt is akkor amikor akció volt.

A másikat a tesóm csinálta egy régi nadrágomból.

Vettem turiban hosszú kötött felső, ami miniruhának is megteszi.

Meg egy ruhát nem drágán a Jeans Clubban.

Terhesség ide vagy oda, 10 ezret én sem adtam ki egy kismamafarmerért.

2009. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ami még szóba jöhet, baba-mama börzék (ha nem irtózol a használt ruháktól), esetleg ruhabizományi.

Az első babámmal nyáron voltam terhes, és nem akartam kismama bermudát venni. Fogtam a férjem bermudáját, meg egy nadrágtartót, bő poló alatt (meg otthonra) az is jó volt. :)

2009. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ott avn vég a vatera és a teszvesz, ahol szintén többnyire használt cuccok vannak, de nem drágák, és ha nincs bajod a használttal, akkor szerintem érdemes ott is körülnézni. Nem ritka, hogy őj is van fent, és a babának is tudsz ott nézelődni. Vagy marad az átszabatás, én is ezt csináltam. Ancsa 21 hetes km
2009. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10:57-es vagyok. Bocsi, avn=van őj=új. Bocsi!:-)))
2009. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!