Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Most teszteltem...

Kismamik! Most teszteltem pozitívat. Tegnapra nem vártam. Mikor menjek elősször orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
legkorábban 2 hét múlva, akkorra lesz szívhangot, addig csak petezsákot látnál, meg esetleg szívdobogás nélküli embriót és feleslegesen idegeskednél. Gratula!
2011. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. 2-3 hét múlva érdemes, addigra talán már látszik is valami! Addig is egyél értékeseket, esetleg szedj vitamint, és mellőzd a forró ülőfürdőt!

Ha lehet tényleg egyél jókat, mert lehet, hogy hányós kismama leszel, és akkor esélyes, hogy egy darabig szinte csak vizen fogsz élni.

Nem riogatási szándékkal mondom, csak azért, mert ha meg van az esélye, és miért is ne, legalább kicsit előrre "dolgozhatsz2

Nagyon gratulálok, szívből, most olyan féltékeny vagyok, nem volt olyan rég, de máris hiányzik ez az áldott állapot!

2011. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Először is gratulálok a babához!Dokihoz mehetsz akár már most is, de ultrahangra csak 2-3 hét múlva ráérsz, addigra talán lesz szívhang és nem ijedsz meg, ha nem találnak semmit és visszahívnak!A dokival legalább meg tudsz beszélni ezt-azt, vitamin stb.

30h km

2011. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönm a segítséget..fogalmam sincs hogy fogom kibírni még 2 hétig:)
2011. jan. 26. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
6. hét előtt ne mnej, de legkésőbb a 8.hétig a 0.vizsgálatra. akkor megnézi a doki, jó helyen van-e, nem méhen kívüli-e, elmondja, ne feküdj kádba ,mert abortáló hatása van... Én 2 babánál most 7+5-re mentem, 11. hétre hívott vissza. Elsőnél 7 hétre mentem, rá 2 hétre hívott vissza.
2011. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!