Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt már ugy hogy...

Valaki járt már ugy hogy rendszeresen meg jött neki és nem is gondolta volna hogy terhes nem volt hányinger meg semmi és végül azt érezte hogy mint ha mozogna a pici a pocijában?

Figyelt kérdés
ha igen elmesélnéd hogy volt?
2011. jan. 24. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hogy mozogni tudjon, annak a gyereknek legalább több hónaposnak kéne legyen.. szerinted senki nem venné észre?-.-
2011. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem muszáj több hónaposnak lenni. Mert nekem 12-13 hetes terhes voltam amikor meg mozdult. Kérdeztem a dokit, hogy lehetséges-e és azt mondta, hogy persze ....GRT
2011. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem velem, hanem a barátnőmmel történt, de mivel össze vagyunk nőve, mindent tudok. :D

Ő a 17. hétben volt, mikor észrevette, hogy valami nem oké. Addig végig minden hónapban megjött neki pontosan, akkor maradt ki először. Már szépen mocorgott a baba. Persze örült neki, meg minden, de nagy volt a para, mert fogamzásgátló mellett lett terhes. Gyorsan megcsinálták neki az AFP-t, ami egy picit magas lett, de mivel már a 16. hét után történt a vizsgálat, nem igazán volt mérvadó. Genetikai UH-on megállapították, hogy rendesen fejlődik a kislány. Márciusban lesz 1 éves.

2011. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én együtt feküdtem a kórházban egy aranyos nővel. 38 hetes terhes volt, azt mondta, hogy kb. másfél hónapja derült ki, hogy terhes. Alapból nagy darab, a hasa mindig is nagy volt, a menzesze amúgy is rendszertelen volt általában, volt hogy hónapokig kimaradozott, így nem gondolt arra, hogy terhes lehet. A baba mozgását enyhe bélmozgásként fogta fel. Egy belgyógyász ismerőse javaslatára ment el nőgyógyászhoz, ahol megállapították, hogy 32 hetes terhes...megdöbbent nagyon, de örült neki. A hasa nem túl feltűnően nőtt, azt hitte, hogy csak hízott egy kicsit, a baba sem volt nagy, amikor megszületett(2900 gr körül volt).
2011. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt senki nem nézi a Discovery Travel and living-et?

Tessék nézni. Valamelyik este szokott menni a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" című műsor. Ott csupa olyan esetet, igaz! történetet dolgoznak fel, amiben az anyuka nem tudta, hogy terhes, csak amikor már megindultak a fájások.


Ajánlom mindenkinek, nagyon jó!

2011. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:53


Szerinted a 13 hetes gyerek hány hónapos, mi? fél? isteneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.. az ilyeneknek nem kéne gyereket nevelni..

2011. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!