Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akik egészen pici,...

Anyukák akik egészen pici, újszülött babával repültetek, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, itt születik meg a baba. Oka a korszerűbb technikai háttér és kórházak. Valamint ide jártam végig terhes gondozásra is. Kivárjuk a kicsit, aztán mennénk haza...otthon ajánlottak jó lehetőséget a páromnak, de megvárnak minket. Úgy tervezzük, hogy egy hónapos kora körül repülünk majd vele...az út nincs teljesen 2 óra.

Tapasztalatok?


Köszi!


2011. jan. 23. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én babám 3 hós volt, amikor először repültünk. Végig aludta az utat. Le és felszállásnál szoptattam, hogy ne duguljon be a füle. Minden rendben volt.

Jó utat nektek!

2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Maga volt a pokol. Vegig uvoltotte az utat. Soha tobbet nem repulkok kisbabaval.
2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ajjjaj...:S


Pedig valahogyan haza kell jutnunk..

ha kocsival mennénk úgy 1500 km..

Remélem mi az első hozzászóló tapasztalataival gazdagodunk:)

2011. jan. 25. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb ilyen paraméterekkel utaztam 2 hónapossal. Se a repülőn nem volt gond (nappali utazás -végig aludta), se kocsival (aludt, evett). Szóval nem kell félni. Nekem max. a M...v-vel volt gond, ahol rám szóltak, hogy nem szoptassak (Buisnessen, senki nem látott semmit :-/).

2011. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

úúúúh nem mondod, hogy rád szóltak a repülőn, hogy ne szoptass?????

És mit mondtak miért?? Ez tök durva.

2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit, csak azt mondták, fejezzem be. Ok, mondtam, ha nektek jobb az ordítás, akkor legyen. :)
2011. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Tényleg elképesztő amit írsz a szoptatásról....én fél évig dolgoztam a kedvenc magyar légitársaságnál (földön)...elég is volt...de ilyesmire nem emlékszem...bár stewikkal nem sok kapcsolatunk volt, de most ez komolyan érdekel. Szerintem nem szólhattak volna rád.

2011. jan. 27. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én babám kb. 6 hós lesz mikor repülünk. Milyen cuccokat vihetsz fel a kézipoggyászban? Mellszívó, cumisüveg,bébiétel, vagy azt adnak? Mennyit kell fizeti a baba után, mert gondolom neki is külön jegy kell, de szék is külön lesz neki, vagy vannak babhordók, vagy azt nekem kell beszerezni?Még nem néztem ezeknek utána, ha tudnátok linkelni vmi jó oldalt, megköszönném.
2012. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó,

ezeket érdeklődd meg annál a légitársaságnál, amivel utazol, mert mindegyiknek eltérő lehet a feltétel rendszere!

Mi easyjettel szoktunk repülni, felvihetsz a babának folyadékot is, ételt is. Lehet, hogy bele kell majd kóstolnod a biztonsági ellenőrzésen.

2 éves kor alatt nem kell neki jegy, veled egy széken utazik elvileg (ha nincs tele a repülő, akkor próbáld úgy intézni, hogy legalább a melletted levő szék üres legyen, sokkal könnyebb úgy tartanod a babád, pláne ha még szoptatsz is) és le és felszállásnál egy plusz biztonsági övvel be kell kötnöd. A babaüléses megoldást nem mindenhol tolerálják, mivel van ahol nem tudják rendesen megoldani a rögzítését. Babakocsit vihetsz extra poggyászként magaddal, (nem kell érte külön fizetni) a repülő lépcsőjéig viheted magaddal, ott otthagyod és majd a csomagokkal együtt fog megérkezni.

Szeretném hangsúlyozni, hogy ez Easyjet-es tapasztalat, máshol lehet, hogy teljesen másképp van.

Jó utat!

2012. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, még várok egy kicsit a lefoglalással, ki tudja, közben melyik légitársaság fog megszűnni.
2012. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!