Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10. hétben vagyok, és csak...

A 10. hétben vagyok, és csak 6 hetesen voltam orvosnál, ultrahangon. Csütörtökön megyek védőnőhöz. Ez így normális?

Figyelt kérdés
8 hetesen rendelt vissza a doki, aki annyit tett hogy elküldött a védőnőhöz, aki majd megmondja melyik orvoshoz tartozok körzetileg. Lehet hogy ez így jó, de nekem furcsa hogy 4 hét eltelt és nem látott orvos :S Panaszom nincs, de szeretném tudni hogy minden rendben van-e! Segítsetek!
2009. febr. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van jól. Ha nincs semmi panaszod felesleges uh-ra, vagy hüvelyi vizsgálatra menni. De ha rendszerességre vágysz és meg tudod fizetni talán érdemes lenne magándokit fogadni és ő tutti (már csak a pénz miatt is) 4 hetente fog behívni magához.
2009. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem 12+5 hetesen látott elösször orvos. 5 hetesen, ikor pozitív lett a teszt, kitöltöttünk néhány papírt, és csak 12 hetesen lettem visszahívva. Számos nyugati országban (itt Skóciában) is teljesen normális dolog ez. Ha baj lenne, aról tudnál, ne aggódj.

Velem is minden rendben volt, körülöttem mindenki máddal is.


Boldog babavárást

2009. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

engem 2 hetente hivat kontrolra.6+5 hetesen voltam eloszor UH-on, utanna mar csak beszelgettunk, kerdezte, h. van e vmi problemam.nem vizsgalt, csak a 11.ik het utan, aztan mentem UH-ra, mert szerettem volna, kulonben csak a 20.ik heten kuldott volna.es minden rendeben volt.

korai terhessegnel nem naon vizsgalgat bevulrol, en se xeretem ha vizsgal, ha nincs panaszod, akkor azt mondja, h. minden ok.

2009. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!