Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok és fogalmam...

33 hetes vagyok és fogalmam sincs hogy mi legyen a neve a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
A vezetéknevünk Kovács. A férjem az Imre nevet szeretné adni , mivel őt is így hívják , de én viszont nem. Átlapoztam a naptárat , de nem találtam egyet sem , ami mindkettőnknek tetszene.
2011. jan. 21. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Sz.r ügy. Akkor legyen Anonimusz. :D

Ha egy név sincs,ami tetszene mindkettőtöknek,akkor most mit vársz tőlünk??!!

2011. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
legyen a neve Arnold.
2011. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

[link]


[link]


Nézelődj még. Írd ki egy lapra, ami esetleg jó lenne, férjed is írja ki, összesítsétek őket, és valamit válasszatok. :)

2011. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szucs oliver ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk tetszik a Balázs Bence Roland.

Ha nekem kisfiam lett volna én ezek közül adtam volna:)De lányom lesz:)

De ez a ti döntésetek:)

2011. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Keressetek közösen egy keresztnevet és második névnek adjátok az Imrét. pl. Kovács Ádám Imre (Ádám az én fiam :-D)


Itt nézz körül, mert nem minden utónév van benne a naptárban. Egyébként ez csak egy oldal, de számtalan ilyen oldal van még a neten.


[link]


Boldog babavárást!

2011. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is megkapja apuka nevét,de elég régi módi ugyhogy csak másodiknak.Az első Olivér lesz.Nem vagyok annak a híve hogy két neve legyen de ha ennyire akarja akkor másodiknak elviselem.Sok sikert.
2011. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Dominik is szép név kisfiamnak ez a neve.
2011. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Legyen 2 neve, a második az Imre (így nem bántod meg a férjed és a gyerek sem fogja használni szinte sehol :))) uh sztem erre ez jó megoldás....és az első név akkor legyen modern, szép hangzású )


pl: Kovács Gergő Imre

Kovács Levente Imre

Kovács Milán Imre

2011. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek voltak a kedvenceim: Noel, Olivér, Bertold, Lénárd, Bese, Dénes, Kornél, Árpád. A végén Áron Domán lett a kisfiam, de nekem a Zoárd is nagyon tetszett. Nézz szét ősi magyar férfinevek között is, nagyon szépek vannak, nem csak Gyula, meg Kende:)....bár ezek sem rosszak szerintem.

Írj privit légyszi, ha döntöttél. Sok sikert:)

2011. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A mi kisfiúnkat Noel Zoltánnak neveztük el. A Zoltán nevet Apa után kapta.


Itt böngészhetsz:


[link]

2011. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!