Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai ultrahang....

12 hetes genetikai ultrahang. A miskolci megyei kórházba lehet képet kérni?

Figyelt kérdés
Ott kell fizetni helyszínen? Vagy csekken? Vagy van valahol külön pénztár? Vagy kitől tudnám ezt megkérdezni? Kb mennyibe kerül. Bocsesz a sok kérdésért, de nagyon szeretnék egy fotót, első baba. Nem szeretnék azért nem kapni mert nem fizettem be az árát.
2011. jan. 20. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam! Az orvos azt mondta hogy majd kérjek az orvosomtól (fogadott).
2011. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem nincs fogadott orvosom.
2011. jan. 20. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg megbeszélni vele! Nekem még azt sem mondta meg hogy fiút vagy lányt lát! Azt mondta, hogy ilyenkor mindent alaposan meg kell néznie és nem fér bele az időbe. Amúgy nagyon alaposak, és lehet veled kivételt tesznek. De ha ad is, hogy az mennyibe kerül azt nem tudom.
2011. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia..

1000ft-ért kaptam képet!

2011. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző is én voltam..

ott helyben az uh-on a hölgyektől lehet kérni és fizetni is ott kell..Kérj bátran!

Gratulálok a babához!

2011. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!