Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van a 31 heteske, aki...

Hogy van a 31 heteske, aki tegnap délután írta, hogy rosszul van?

Figyelt kérdés
Magas vérnyomása volt, és fehérje a vizeletben. Ugye kerested az orvost? Hogy vagy? Ma reggel eszembe jutottál
2011. jan. 19. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm,azt hiszem,én vagyok az. Párom lefektetett,aztán jobban lettem.Ma eddig még nem volt rosszullét,remélem nem is lesz.

Köszönöm viszonylag jól vagyok,az édes terhet kivéve... :)

Pénteken megyek a kórházba uh,meg egyebek,ott majd rákérdezek erre a nyűgre!

Aranyos vagy,h eszedbe jutottam.

Szép napot Neked.

2011. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy néztem a híradót este,és benne volt a front,h sokan megszültek a melegfront hatására,és jön a hideg is,az is bezavar a szülésekben.Akik meg nem szülnek még,azoknál kellemetlenségek lehetnek (fejfájás,nyűgösség,stb).Remélem tényleg csak az idő miatt voltam annyira kész tegnap! :)
2011. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval pénteken mész dokihoz, reméljük nem lesz semmi gond. Utánam még más is írta, hogy ez tényleg nem játék!!! Ne hagyd magad, ha nem akarnak kivizsgálni, vérképet is kell nézniük, májfunkciót, stb... A fehérje a vizeletben és a magas vérnyomás együtt az nem játék! Nagyon vigyázz magadra, és írd majd meg mi volt
2011. jan. 19. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.Most olvastam el a tegnapi hozzászólásokat,és tényleg lépnem kellene.De ugye mindig nyugatom magam,h most jobb,és nincs semmi baj.

Mindenképp írok,ha megtudok vmit.Amúgy tényleg érdekes,h azóta nem kértek új vizeletet.A vérképem jó,a védőnő mindig megdícsér,de ez a baktérium + fehérje,hát nem tudom...

2011. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Voltam vérnyomást méretni,és 124/75,ez jónak számít,ugye? Viszont a pulzusom 102-re sikerült! Ez attól lett,h sétáltam,vagy mitől ilyen magas? Ez is lehet baj?

Vettem vizeletvizsgálati tesztet,reggel megcsinálom,és megyek a házidokihoz is,h csináljuk egy új vizeletvizsgálatot.

Remélem minden oké lesz.

2011. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A vérnyomásod az így rendben, de nem minden típusú toxémiára jellemző a folyamatos magas vérnyomás. Azt írtad a vérképed jó... Nekem is jó volt, csak éppen nem azt nézték amit kellett volna. Normál és nem kiterjesztett vérképet néztek, amiből nem igazán derül ki semmi. A körzeti orvosnak és egy Sztk-s orvosnak fingja nincs ezekről a dolgokról. Én még egyszer azt mondanám, ha volt fehérje a vizeletedben és magas vérnyomásod van időnként, akkor a megfelelő helyen vizsgáltasd ki magad, és ez nem az Sztk, és nem a körzeti orvos, hanem a kórház. Ha fehérjét találtok, és nem küldd el azonnal, akkor menj el te. Nyugodtan mehetsz a panaszaiddal, nyilván szülni sem az Sztk-ba mész :) a pulzus 102 terhesen, séta után teljesen jó. Vigyázz magadra, kitartás! Minden jót kívánok.
2011. jan. 19. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltam ma dokinál,holnapra lesz kész az új vizeletvizsgálat eredménye.A mai vérnyomásom 97/69,p:99! Azt mondták nem tudják miért aggódom,mikor eddig nem is volt magas (egyszer volt 141,de így utólag betudtam annak,h indulás előtt,mikor mentünk a védőnőhöz,nem bírtuk kinyitni a kocsit,így busszal kellett menni,alig értünk oda az időpontra,és tiszta ideg voltam....).

Nem vizesedem még,szerencsére.

Ha érdekel,holnap megírom mi lett a vizelet eredményem! :)

Jah,igen,és a doki hozzátette,h akkor mikor kimutatták a fehérjét,vizelés előtt megmosakodtam e vagy sem.Mondtam,h nem,örültem,ha mielőbb kiengedhetem... :) Mert akkor lehet,h a hüvelyváladékból lett fehérje benne....

Most megmosakodtam,kíváncsi leszek.Most kicsit megnyugodtam,h lesz új eredmény.Remélem minden rendben lesz.

Szép napot.

:)

2011. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok. így már jobban hangzik, de ahogy először fogalmaztál az tényleg nagyon ijesztő volt. Ne haragudj, nem paráztatni akartalak, csak gondoltam inkább ijedj meg és menj dokihoz, minthogy baj legyen. Biztos minden rendben lesz!!! Kiváncsi vagyok az eredményre :)
2011. jan. 21. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen oké lett az eredmény! :) Huu,nagy kő leesett a szívemről! Minden határon belül van,se fehérje,se baci,se magas vérnyomás,se vizesedés... Doki megdícsérte,h szép lelet.

Ezekszerint tényleg hüvelyváladékból került oda fehérje az utolsónál,azután lettem beteg.Biztos felfáztam,vagy nem tudom.De mostmár mindegy.

Ma végre így a 32.hétre kiderült,h kislányunk lesz,amire szívből vágytunk,ennél szebb nem is lehetett volna ez a nap.

Nagy a boldogság,és a nyugalom.

:)

2011. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jajjjj de jó! Nagyon örülök! Tényleg ne haragudj a paráztatásért :) Boldog babavárást! De gyönyörű tavaszod lesz :)
2011. jan. 24. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!