Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 12. hétben...

Normális, hogy a 12. hétben nincsen semmilyen fizikai panaszom? Honnan tudom, hogy jól van a babóca a pocakomban?

Figyelt kérdés
Picit izgulok, mert nem fáj a hasam, nincsen hányingerem, fizikailag teljesen jól vagyok és szeretném tudni, hogy jól van a baba. Miből lehet érezni, hogy jól érzi magát?
2009. febr. 2. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Miert, valaki azt mondta neked, hogy a terhesseg hasfajassal jar??? Na, ne viccelj:)))))))

Az orvosi vizsgalatokbol tudni csak, hogy a baba jol van odabent.

Orulj, hogy nincs panaszod, de nagyon az elejen vagy meg, nyugi, majd a vegefele mar nem leszel ennyire gondtalan.

Nemsokara megmozdul a baba, es akkor majd erezheted is a kicsidet.

2009. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valakinek egyáltalán nincsenek panaszai terhesség alatt. Ha ilyen vagy akkor örülj neki. De a 12. hét után nagyrészt annak is elmúlik a hányinger meg stb akinek addig volt. De a terhesség nem jár hasfájással. Esetleg pici has szúrka szokott lenni. De ez sem törvényszerű.


4 hós baba anyuja

2009. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

addig míg nem érzed nap mint nap,hogy mozogna a baba,addig semmiből nem tudhatod! de nyugi,minden rendben van,mert nekem mindig azt mondta a doki,hogy soha ne gondoljunk rosszra! minden oké a kicsikéddel,hidd el! annak meg csak örülj,hogy nincs hányingered,meg nem fáj a hasad! én 7-11 hetes koromig szenvedtem erős hányingerrel és hányással,de hidd el,hogy nincs is annál rosszabb,ha mindig a wc-vel beszélgetsz! mindig van min izgulni,de a terhesség ezzel jár! én most jelenleg a szülés miatt izgulok! boldog babavárást!!! de ha ennyire izgulsz,akkor menj el dokihoz,tudom,hogy sok pénz egy ultrahang,nekem 9.000 ft,de megéri!

üdvözlettel: 35 hetes

2009. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmilyen "panaszom",ami a baba ottlétére utalt volna.Szerencse viszont,hogy már a 13.hét után megmozdult/2.baba/és így ez igazolta a jelenlétét.Nagyon megnyugtató érzés volt a védőnőnél a szívhangja,valamint mindig nagyon várom az Uh-os vizsgálatokat,mert akkor láthatom is.

20h+3n

2009. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már alig várom, hogy megmozduljon a baba(ez az első terhesség). És csütörtökön megyek genetikai UH-ra is, amiatt is kicsit izgulok. De köszönöm a bíztatásokat!
2009. febr. 2. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennek csak örülhetsz, mert én aztán kaptam minden jót a fejfájástól a hányáson át az ájulásig..stb..

A baba jólléte nem a te hogyan érzéseden múlik.

Tulajdonképpen a hasfájás sem nyugtatna meg, mert egy terhes nő a teherbeesés után állandóan aggódik, amíg a gyerek fel nem nő, aztán csak megszokásból marad az aggódás.

Ezért amíg nincs erős hasi görcsöd, nincs darabos barna vérzésed, addig nem kell aggódj, ha ilyen van irány a kórház.

A 12. héten kéne egy uh. ott megbizonyosodhatsz a baba hogylétéről.

Üdv, minden jót.

7 hetes anyuka

2009. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÉN sem éreztem semmi rosszullétet. Az első trimeszterben volt egy enyhe kis hányinger néha-néha, a fáradtság, és a gyakori pisilés. Aztán ahogy a nagykönyvben meg van írva, a 12. héttől semmi. Pedig azt mondják, többes terhességnél arányosan nő a rosszullét. Ahhoz képest, hogy hármasikreket várok, egy szavam sem lehet! Én nem aggódok emiatt, inkább örülök! Sőt most meg az a bajom, hogy ágyra vagyok ítélve, és most meg úgy érzem, teli vagoyk energiával.
2009. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!