Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok....

9 hetes kismama vagyok. Milyen orrcseppet lehet ilyenkor hasznalni megfazasnal?

Figyelt kérdés
2008. jan. 24. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy gyógyszertárban kapható injekciós ampullát írt fel a dokim, amihez vettem egy cseppentőt(aminek a végén gumi van és azzal felszívjuk és megnyomva az orrba jut) és azzal cseppentettem az orromba 3x1 -et. nagyon hatásos. soha nem dugitotta ki semmi az orrom olyan jól, mint az. És a pláne, hogy egyszerű sósvíz volt benne. Én is meglepődtem, hogy ez segíthet. De bevállt. Nem volt 200 ft.
2008. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bettty ***** válasza:
100%
Én ajánlom a sterimar orrsprayt! Ami csak tengeri sót tartalmaz és nincs benne semmi káros anyag! Jobbulást és jó babavárást!
2008. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem is, tengerisó-oldat! Tuti bejön! Nincs jobb nála!
2008. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tengerisóoldatot tuti, én is most vettem a gyógyszetárban. VAgy lehet homeopátiás szert is használni, de annak nem tudom a nevét, de ha itt utánanázel, már többen foglalkoztak vele...
2008. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!