Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy a babát éreztem?

Lehet hogy a babát éreztem?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok.most ahogy ülök egy pici ütődést éreztem a köldököm alatt.első baba szóval nem tudom milyen ha tényleg a babát érzem.de még fel is figyeltem erre a kis ütődés érzésre mert ilyet még nem éreztem.de mivel első baba én korainak tartom hogy a pici volt mert olvastam hogy a 20.hét körül lehet érezni először.
2011. jan. 16. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
érezhetted:)gratula:)
2011. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is első baba. 15 hetesen én is éreztem néha, most 16,4 hetes vagyok és 3 napja már minden nap érzem. Most már tudom hogy akkor is tuti ő volt, de sokan hihetetlennek tartják.
2011. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia.és te pontosan mit éreztél?és tudod már a nemét?
2011. jan. 16. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kis apró motoszkálás félét az elején, most már határozott mozgás, olyan mintha belülről "kalapálna" a lábával, vagy kezével. valamelyik este meg teljesen elmocorgott a pocim aljára le baloldalt ott motoszkált majdnem a csontnál, még fájt is egy kicsit, és mikor odatettem a kezem egy kis dudort éreztem :)
2011. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!