Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes AFP vizsgálatnak,...

16hetes AFP vizsgálatnak, mikor lesz eredménye? 19hetes kismama

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 8 nap alatt elkészült.Miskolci vagyok amúgy:))

18 hetes

2009. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az eredmény a védőnőhöz megy, nála kellene érdeklődni.
2009. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a védőnöhöz megy de sajna még ő sem kapott semmit.Ez jót jelent?vagy pont nem...
2009. febr. 1. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát,már igencsak meg kellett volna kapnod.

De a max.3 hét.

Annak örűlj h nem kaptál semmit,mert az azt jelenti h minden rendben.

Ha baj lenne már értesítettek volna:)

És igen,a védőnőnél tudsz érdeklődni,neki küldik.

2009. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtattál:-)
2009. febr. 1. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem érte kellett menni és nem a védőnőhöz ment.Amúgy az első hozzzászóló vagyok.Nálunk csak az eredménnyel együtt lehet menni uh-ra.Azt meg nem lehet a végtelenségig tolni.Érdeklődj még:))
2009. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha vérvétel óta eltelt nagyjából 3 hét alatt az eredmény nem érkezett meg a védőnőhöz, akkor a labornál csak rá kellene kérdezni. Küldhették rossz helyre, elveszhetett a postán stb. Gyanúm szerint valahol valaki elkutyulta valahova.
2009. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Rákérdezhetsz,de én is 3 hete voltam és jhéten szerdán adja oda a védőnő (akkor hozza el a kórházból)

Nem tudom miért ennyire nehézkes,de ennek a vizsgálatnak az eredményére kell a legtöbbet várni.

2009. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,ezt Én is tudom hogy Ultrahangos vizsg.csak eredménnyel lehet menni.Hát...bízom benne h.jövőhéten már meglesz.Olyan bosszantó h.ilyen sok időbe telik,nem?Elég parás így is egy kismama ha eredményre vár...Azért köszi nektek..
2009. febr. 1. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha gond lenne, akkor hamarabb értesítenek, mert akkor meg szokták ismételni a vérvételt! Amúgy nekem nem a védőnőhöz ment. Én a terhesgondozóban vettem át a kombinált tesz és az AFP teszt eredményét is.

23 hetes kismami

2009. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!