Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon előjel? Lehet hogy...

Ez vajon előjel? Lehet hogy nem húzom ki februárig?

Figyelt kérdés
Hétfő óta gyakrabban kell járnom nagywcre, és reggelente szinte perc pontosan tör rám.Két napja éjjelente fájdogál a hasam mint mikor a menzim jött.Napközben nagyon aktív vagyok, ugy pörgök hogy meglepoődöm én is.Éjjel már semmi sem jó nem tudok jót aludni pedig nagyon fáradt vagyok.Vajon szülést jelzik mindezek. 36.km.
2011. jan. 13. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 36 hetes vagyok és szinte ugygyan ezekel küszködök csak nekem nem a nagywcvel van gond hanem a nagyon sürű pisiléssel!Éjszaka 3 óránként kelek fel pisilni,napközbe szint úgy ma pont mérgelödtem hogy nem tudok egy bevásárlást úgy végig csinálni hogy a végére ne legyen olyan érzésem hogy azonnal bepisilek!
2011. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy már intenzíven készülődik a szervezeted, de amíg a szülés beindulását jelző dolgokat nem tapasztalod, addig "csak" készülődik! Akár hetekig is... (úgy értettem, hogy rendszeres fájás, vagy magzatvíz folyás, vagy erős vérzés, de ez utóbbi nagyon-nagyon ritka)
2011. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok, és az elsőhöz anniyt kommentelnék, hogy sajnos második babámnál én is hasonlóan voltam 35. hetesen, és nem gondoltam volna, hogy ez még rosszabb is lesz. Utolsó napokban éjjel óránként, nappal 20 percenként pisiltem. És ha leültem egy székre, és kissé előre dőltem (próbáltam a levesemmel eljutni a számhoz), akkor sajnos önkéntelenül is túlcsordultak a dolgok. :o(

Igaz, nekem volt egy miómám is, ami nyomta a hólyagot pluszba, és magzatvizem is több volt a kelleténél.

Szóval ez nem elrettentés akar lenni, inkább biztatás, hogy a 3 óránkénti pisi nem is olyan rossz. :o)


Kitartás, mindjárt szültök!

2011. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,igen,amit írtál ahoz képest a 3óránkénti pisi nem is olyan rémes:)!
2011. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!