Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok és megszeretné...

38 hetes vagyok és megszeretném kérdezi hogy akik február elején közepén szülnek hogy vannak? Babáitok lassuak vagy hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat csak kíváncsi vagyok és aggódok mert a babó nagyon lelassult,persze meg volt a napi 40 mozgás.A nyákdugóm már távozott és hát nem tudom mikor tarthatom a kislányomat a kezemben.

38 hetes kismami


2009. jan. 31. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én feb 19-re vagyok kiírva.Második babám és nekem is kislányom lesz.Lassult a babóm de mocorog rendesen.A nyákdugóm még nem ment el.3000vagyok de az első babámmal is így voltam még ilyenkor tehát nem izgulok.Pont ma mostam függönyöket,eléggé bírom még de várom,hogy láthassam már.Te?Alvással,hogy állsz?Én alig tudok aludni.
2009. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Alvással nehezen állok én alíg alszom éjszaka.Kitágulva pedig már kicsit kivagyok,de nem vészes,csak az izgat hogy a nyákdugóm távozott.

Boldog Baba várást és könnyű szülést!

köszi a választ!

2009. jan. 31. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is február 19-re vagyok kiírva. :) Mintha nekem is belassult volna, ez jelent valamit? Amúgy én sem vagyok nyitva, csak felpuhult a méhszáj, a doki szerint jövő héten is érkezhet. Amúgy semmi bajom, jól vagyok, nincsenek jóslóim.
2009. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tudom hogy jelent-e valamit.

Köszike a választ!

Privibe szeretnél írogatni utolsó válaszoló?

2009. jan. 31. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Én február 13-ra vagyok kiírva. Fizikailag elég jól bírom, csak már nagyon unatkozom! A baba szobája kész, nincs már különösebb teendőm a házimunkán kívül. Így elég lassan mennek a napok, főleg, hogy az éjszaka felét is átunatkozom... már kezd kicsit idegesíteni, hogy ismerősök, rokonok folyton kérdezgetik, hogy Na szültem-e már, nahát, még nem!? - az ilyen kérdésektől még lassabban megy az idő:S

Az én babám sem túl aktív már, inkább csak kifeszíti, nyomkodja magát.

Ami érdekes, hogy múlt héten vizesedtem rendesen, és ez mostanra szinte teljesen elmúlt, pedig nem ettem-ittam semmi különöset.

2009. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is febr.13-ra vagyok kiírva.

köszike a választ

2009. jan. 31. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi feb.20-ra vagyunk ki írva ,de már most szülnék olyan nagy a babám és nem lassú,sőt érzem,hogy nagyobbakat rúg mint eddig :)Könnyű szülést és egészséget :)Ja és a nyákdugó nekem még nem ment el!
2009. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is február 19.-re vagyok kiírva :-) nekem ma egész nap fájdogál a hasam olyan mensi szerű görcsölést éreztem,na nem folyamatosan hanem többször visszatért ,vagy fél óráig tartott aztán elmúlt,most nem érzek semmit.Ez már szerintem jósló fájás.nyákdugóm még nem távozott,és csütörtökön vizsgált a dokim,teljesen zárva van a méhszájam..


Az én babóm folyamatosan mocorog,bár néha tényleg nem jelentkezik egy darabig,ilyenkor gyengéden megbögdősöm,és

általában hamarosan bejelentkezik a kislányom :-)

Ez a fiamnál is bejött :-)


Boldog babavárást,és könnyű szülést mindenkinek

2009. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!