Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki írta, hogy amikor ő...

Valaki írta, hogy amikor ő legelőször járt a dokinál akkor még nem látszott a petezsák sem, csak a megvastagodott nyálkahártyából következtetett a doki arra, hogy terhes. Hány hetes lehetett akkor?

Figyelt kérdés
2008. jan. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megvastagodott nyálkahártya utalhat terhességre,de menstruációra is.A megvastagodott nyálkahártyáról még nem állapi´tják meg a terhességet.
2008. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen,lehet akár én is írtam,szóval volt 2 pozitív tesztem,a doki megvizsgált ,azt mondta terhes vagyok, de olyan korai volt a terhesség, hogy nem láttak semmit,sem hüvelyin,sem hasin,akkor még négy hetes se voltam, túl korán mentem,de sajnos nekem akkor nem maradt meg.Most 5 hetesen már látszott a babó, nemcsak a petezsák, hanem a picikém is:-)

13 hetes kismami

2008. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én a mesi elmaradását követő 4.napon voltam (+volt a teszt), és azt mondta a doki, mivel vastag a nykh-ám, valószínű h.babás vagyok, rá 1 hétre már látszott a petezsák is.

2008. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam ilyet. 5hét 3napos voltam, amikor dokihoz mentem (volt egy pozitív tesztem). A doki azt mondta, hogy az biztos, hogy terhes vagyok, mert ilyen vastag nyálkahártya csak terhességnél van. 6 hetesen kellett visszamennem, mert addigra tudta ígérni, hogy biztosan látszik a petezsák (így kizárhatta a méhen kívüli terhességet).

2008. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!