Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, és szeretnék...

Babát várok, és szeretnék gyorsan jogsit csinálni. Át fognak engedni az orvosi alkalmassági vizsgán?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne engednének át?!

Te nem beteg vagy, csak állapotos. :)

2011. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, miért lenne akadály?

Nővérem 7 hónapos terhesen vizsgázott forgalomból. Sok sikert! :)

Hányadik héten jársz amúgy?

2011. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nagyon az elején, ezért gondoltam, hogy gyorsan megcsinálom még pocak nélkül!
2011. jan. 6. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is babás voltam, mikor a jogsit csináltam, semmiben nem akadályozott. Sőt, a forgalmi vizsgán már elég nagy pocim volt, és a vizsgabiztos tök ari volt. Mondta, hogy látja, hogy 4en utazunk a kocsiban :) Meg gratulált, meg minden :) És akkor sem kiabálta le a fejem, mikor megbuktam, és egész visszaúton bőgtem :D Sok sikert, gratulálok a babához! :)
2011. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok és hétvégén kezdek a pocakommal :)))
2011. jan. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én akkor kezdtem a jogsit, mikor még csak reménykedtem, hogy sikerült(és igen:D), a dokinak is mondtam, ő csak gratulált:D:D Mert ugye megkérdezte, milyen gyógyszert szedek, mondtam, azt nem, csak vitamint, és akkor megkérdezte miért..mondom baba lesz, úgy tűnik, gratulált, megnézte a szemem, a gerincem, és megírta az alkalmasságit..

A vezetésnél sem volt gond..:) Leszámítva a pisilést..én 2 órákat vezettem egyhuzamban, hát a végére, azt hittem, bepisilek..meg mázlim volt, mert nem hánytam, nem szédültem...szóval nem befolyásolta a teljesítményem...2 hónap alatt meg volt az egész..bár tényleg minden nap jártam vezetni..

Hajráááá!

2011. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tizenpár hetes terhesen kezdtem el a jogosítványt, konkrétan rákérdezett az orvosi alkalmassági vizsgálatot végző doki, hogy terhes vagyok-e. Majd miután mondtam, hogy igen, akkor közölte, hogy akkor a terhesgondozást végző orvostól kell papír, hogy minden oké. El se mentem hozzá, mert táppénzen voltam.

2011. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!