Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fülhallgatón keresztül...

Ha fülhallgatón keresztül hallgatok babazenét, úgy is eljut a picihez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
neeem, dehogy:) pocin keresztül hallja
2009. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. A hangokat, zajokat, dallamokat a hasadon keresztül hallja a magzat.
2009. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen már én is elgondolkoztam régebben...nem jutottam dűlőre. Sztem jó kérdés.
2009. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem! nem hallja,csak pocin keresztül szűrődnek be hangok hozzá a zenéből. ami eljut hozzá az az,hogy te jól érzed magad :)
2009. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tedd a fülhallgatót a pocakodra én is mindig úgy csinálom.
2009. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A férjem is azt mondta, hogy töltsem fel az MP4-re a babazenéket. Erre én: szerinted azt hallja??? Tényleg a pocidom keresztül fogja hallani a pici a zenét és a pocidon keresztül a hangotokat! :)

22 hetes kismami

2009. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NEM
2009. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szóval a felreertesek elkerulese vegett. NEM VAGYUNK EGY IDEGRENDSZEREN a picivel, bár ossze vagyunk kotve.

tehat peldaul ha fáj a fogad, neki nem faj a foganak a helye, a kis inye, csak azt erzi, hogy neked valami rossz.


ha zenet hallgatsz, es tetszik, megnyugszol, elalmosodsz tole, o azt erzi, hogy neked ez jó.


reszleteket nem.

a pocin át erzekeli a hangokat, kesobb a fényeket, és teljesen másképp, mint te (a magzatviz miatt).


ez amugy nagyon erdekes dolog :)

2009. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legpraktikusabb a hüvelybe helyezhető,amolyan tampon nagyságú és formáju kis hangszoró ami éppen a babónak való hangerőséggel és frekvenciával sugároz
2009. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!