Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes kismama vagyok....

24hetes kismama vagyok. Szerintetek nem art a babanak a hanyattfekves? Hallottam mellette es ellene is ervet.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem javasolják, max. felhúzott lábbal, de szerintem a tested úgyis jelez, ha valami nincs rendben. Ha nem kényelmetlen, akkor nem lesz gond. (Én holnap leszek 24 hetes a 2. babával, és mivel az első velünk alszik, elég érdekes pózokban, gyakran fekszem a hátamon éjszaka.)
2011. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem árt a babának. Neked lesz rossz attól, hogy a baba súlya elnyomja a hasi verőeret. De azt úgy is érzed, mert nem kényelmes. Ami kényelmes, az nem árt. És ez is 24 hétnél még nem jellemző, inkább már csak a 30-as hetekben. Én 24 hetesen még vígan feküdtem a hátamon, de később már éreztem, hogy nem jó.
2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én az utolsó hetekben is feküdtem hanyatt,és sem a lányoknak,sem nekem nem lett baj. Ahogy előttem már írták, amikor úgy érzed,hogy nem kényelmes,akkor válts pozit.

Boldog babavárást és egészséges babákat!

2011. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, azelőtt soha nem aludtam háton fekve. Most kb. 2-3 hete folyton hanyatt fekve alszom, máshogy jóformán nem is tudok, mert nyom a kicsikém. Szerintem érzed, hogy most jó vagy nem.
2011. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a vége felé csak háton tudtam aludni, a dokim azt mondta nem gond,ha kényelmetlen úgyis érzem és a babák is jeleznek. (ikreket szültem egyik oldara feküdtem akkor az egyik rúgott belém, a másik oldalra fordultam akkor a másik, néha háton sem hagytak aludni, akkor mindketten rugdaltak ilyenkor körbepárnáztam magam és félig ülve aludtam.)
2011. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2011. jan. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!