Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak a babája is szeret a...

Másnak a babája is szeret a jobb oldalon lenni? Én mikor kicsit lepihenek és a hasamra teszem a kezem egyböl érzem hogy bujik a jobb oldalra!

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem két hónapra jobb oldali alvásra száműzött a babám! Balra merészeltem fordulni, szétrúgott...

Üdv, azóta már 7 hetes édesanya

2009. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért van mindig a jobb oldalon? Az jobban tetszik neki?:D
2009. jan. 26. 16:25
 3/9 anonim válasza:
Nekem inkább a bal oldalon szokott lenni és ott fickándozik és a jobb oldalamra szoktam fordulni.
2009. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem pont hogy a baloldalamon "lakik" állandóan ott érzem hogy ott kuporodott össze!

Az még egyenlőre mindegy neki, hogy háton, jobb vagy baloldalt fekszem!

De amikor tévét nézek, vagy olvasok általában háton, a kezem a hasamon, és mindig balfelé húzodik! olyan édes!

Üdv.: 23 hetes kismama

2009. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a jobb oldalamat választotta, úgy tűnik. A köldököm nincs is középen, el van balra csúszva. :)

23 heteske

2009. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16:27es vagyok!

Egyébként nekem meg jobbra "áll" a köldököm, és balra éli világát a pici! A páromnak is mondtam, hogy nincs középen a köldököm, azt mondta butaságokat beszélek! De ezekszerint nem !! :)))

2009. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem akarta elhinni, hogy nincsen középen a köldököm. De mutattam, hogy nincs az orrommal egy vonalban, és neki is feltűnt. Azt hittem, csak én vagyok ilyen "deformált"... de ezek szerint van, akinek a jobb, van akinek a bal oldalába fészkelődik be... bár az enyém ehhez képest eléggé lent rugdos. :)
2009. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a jobb oldalamat szerette,balra nem feküdhettem mert nagyon ficánkolt,a végefelé pedig szinte ülve aludtam.Azóta már 10hós a ficánka.
2009. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem észre, hogy a jobb oldalamon a pocim kintebb áll. Régóta. Néha mintha visszahúzódna. Már gondolkodtam, hogy biztos ő az e. :) Mocorogni mindenfele szokott. Jelenleg meg se tudnám mondani, hogy hogy fekszik. Mindenfele érzem. :) De a jobb oldal ugyanúgy dudorodik. :)

22 hetes kismami

2009. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!