Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet tudni, hogy...

Mikortól lehet tudni, hogy ikreket várunk? Mikor tudja megmondani az orvos biztosan?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7. heti uh-n derült ki, de van, akinek csak később látható.


19 hetes ikres kismama

2009. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik szomszédasszonyom, majdnem 7 hónapos volt, mikor kiderult, hogy ikrei lesznek ( takaró ikrek voltak ), mára már 16 éves szép nagy gyerekek. Gondolom akkoriban, másképp mentek a vizsgálatok és ezért vették észre ilyen késon. Most már sokkal korábban meg tudják mondani.
2009. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

csak azért kérdeztem,mert a csaláádba sok iker van és benne van a pakliba ,hogy nekem is ikrek lenne!

ma volatm orvosnál 17mm petzsákot mondott azt mondta 6 hetes vagyok. akkor ha ikrek vannak nem 2 petezsák van??

2009. jan. 26. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Sztem ha egypetéjűek akkor egy petezsák van. Így lenne nekem logikus.
2009. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem is!!!:)
2009. jan. 26. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor leírom az én történetemet: szóval első uh. 5 hetesen, egy pici pont, szóval egy kis petezsákocska. 7+3 volt egy kis barnázásom, irány az ügyelet, kiderült, minden rendben (valószínűleg elmaradt mensi) de ketten vannak (kétpetéjűek, két petezsák). Aztán jött a 11+3, szintén egy kis barnázás, én már totál ideg, miért, hát szintén álmensi valószínűleg, csak kézzel vizsgáltak meg, mert másnapra volt időpontom a 12. hetes uh-ra. Másnap ki is derült, hogy hoppá, hárman vannak. És csak azért ennyi idősen vették észre, mert az egyik petében lévő gondolt egyet és továbbosztódott ( a 7. heti uh után, és ezért nem látszódott előtte). Aztán mondtam is a dokinak, remélem, nem uh-val szaporodnak! :D

hármasikres kismama

2009. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem semmi, gratulálok az 3-as ikrekhez!!!!!!!!!

én ma voltam és azt mondták 17mm es a petezsák az jó???

lehetnek ketten???????

2009. jan. 26. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
a barátnomnek rogton az elso huvelyi UH után mondták, hogy ketten vannak, kb. 5 hetes lehetett, de ott még meg volt az esélye, hogy az egyik felszívodhat. Szerencsére megmaradtak:) A kórházban viszont voltam egy anyukával, akinek a mai technika ellenére is csak majd 4 honaposan vették észre, hogy ikreket vár, mivel az egyik nagyon takarva volt, és fejletlenebb is, akkor kezdett jobban fejlodni...Hát ilyen is van, de ez a ritkább:)
2009. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!